Advert

‘Memleketim’de İftar Vakti

Bursa’da yaşayan Şavşatlılar Memleketim Kafe’de düzenlenen iftarda buluştu. Yoğun katılımın gerçekleştiği programda birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapıldı.

‘Memleketim’de İftar Vakti

 

Hasan Alp ÖZBEN

Bursa Şavşat Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Memleketim Kafe’de düzenlenen iftarda buluştu.300 küsur kişinin katılım gösterdiği iftar programında açıklamada bulunan dernek başkanı Mehmet Yılmaz, bu tür etkinliklerin birlik ve beraberliğin sağlanması açısından önemli olduğunu kaydetti. Programda AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Oktay Yılmaz da hazır bulundu.

BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

İftar yemeğinin açılış konuşmasını gerçekleştiren Bursa Şavşat Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Yılmaz, “Bursa Şavşatlılar Derneği olarak her yıl geleneksel hale getirdiğimiz iftar organizasyonu bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. 400 kişinin katıldığı iftar yemeğinde dostları ve hemşerilerimizi bir araya getirmenin mutluluğunu yaşadık. Bu iftarın en güzel özelliğide kendi yaptığımız yemeği dağıtmamızdır. Yemeğe katılan başta hemşerilerimiz olmak üzere misafirlerimize. Yıldırım Belediye Başkan Yardımcıları Şenol Şimşek ve Ali Ergün’e, kendi programı olmasına rağmen kırmayıp iftarımıza katılan AK Parti Yıldırım ilçe Başkanı Oktay Yılmaz ve yönetimine ve yemeğimize katılan Bursa’daki Artvin STK başkan ve yöneticilerine, agazete genel müdürü Erdal Şimşek’e ve gerçektende büyük fedakarlık gösteren yönetim kuruluma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Rabbim birliğimizi daim etsin” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500