Advert

Massey Ferguson Tarla Günleri Ankara'da yapıldı

Massey Ferguson, ürünlerini tanıtmak ve daha fazla çiftçiye ulaşmak için düzenlediği geleneksel MF Tarla Günleri Ankara’da gerçekleşti. AGCO’nun dünyaca ünlü markası Massey Ferguson yeni modelleri 18 ilde 10 bin çiftçi ile bir araya gelecek.

Massey Ferguson Tarla Günleri Ankara'da yapıldı

 

AGCO'nun önemli markası Massey Ferguson'un (MF), Türkiye'nin farklı şehirlerinde çiftçilerle bir araya gelerek yeni ve mevcut ürünlerini tanıttığı Massey Ferguson Tarla Günleri; Hatay Kırıkhan, Mardin Kızıltepe, Muş, Sivas Şarkışla ve Kırşehir'in ardından Ankara'da gerçekleştirildi. Yapılan bilgilendirmede; bu sene 18 ilde 19 farklı noktada 10 bin çiftçi ile bir araya gelmesi planlanan Massey Ferguson iki farklı etkinlik serisi düzenlerken, MF Tarla Günleri 12 ilde, MF 2600 Serisi Tarla Günleri de toplamda 6 ilde gerçekleşecek. 

 

AGCO Türkiye Ülke Satış Müdürü Mete Has, “Tarla günleri kapsamında çiftçilerimizin modern traktör ve tarımsal ekipmanları inceleyerek, test etme şansları olacak, Bununla beraber uydu destekli traktörleri ve bunlarla kontrol edilen ekipmanları kullanma fırsatı da bulacaklar. Bu bağlamda hassas tarımı sunduğu sürüş kolaylığı, konfor ve girdi maliyetlerini azaltmaya yönelik çözümleri birebir konunun uzmanlarından dinleme şansları olacak” dedi.

Massey Ferguson'un Türkiye'de 1960'lardan bu yana varlık gösterdiğini ve bugüne kadar her zaman Türk çiftçisinin yanında olduğunu hatırlatan Mete Has, çiftçiye yakın olmak ve onlarla aynı dili konuşmanın önemli olduğunu söyleyerek, "Massey Ferguson, her zaman çiftçisinin yanında oldu ve sürekli kullanıcılarının memnuniyeti için çalışıyor. Şirket olarak çiftçinin bulunduğunu her ortamda yer alarak, tarlalarını ekerken ve biçerken onlara her türlü desteği vermek için çalışıyoruz. Çiftçimiz, tüm ihtiyaçların tamamı Massey Ferguson tarafından karşılanıyor. AGCO Türkiye sadece traktör firması değil, yüzde yüz tarım firmasıdır. Bir çiftçi Massey Ferguson bayisine gittiğinde ihtiyacı olan tüm ürünlere Satış-Servis-Yedek parça hizmetlerini bir arada sunan bayimizden ulaşabilmekte. Çiftçilerimizin bayilerimizin showroom alanlarına gelmesini beklemenin yanı sıra bizler çiftçilerimizi ziyaret ediyoruz" şeklinde konuştu.

48 beygirden 400 beygire her ihtiyaca uygun ürünü deneme şansı 

AGCO Türkiye Ülke Satış Müdürü Has “Türkiye'nin önemli tarım potansiyeli olan ve yüksek beygir gücüne ihtiyaç duyulan 12 ilde, 5-29 Eylül tarihleri arasında düzenleyeceğimiz “MF Tarla Günleri” büyük beygirli yüksek teknolojili traktörleri kapsayacak. Tüm müşterilerimizin yüksek beygirli traktörleri yakında incelemesini sağlamak amacıyla düzenlediğimiz etkinliğe çiftçilerimizin sadece traktör ve tarım ekipmanı değil, ihtiyaç duyduğu tüm ürünleri sunacağız” ifadelerini kullandı.

Mete Has, 6 ilde MF 2600 Serisi Tarla Günleri etkinliğiyle ilgili olarak, “Yeni kısa kaportalı MF 240S modeli ve MF 2600 serisi modelleri de dahil 85 beygir ve altındaki traktörlerin yoğun olarak tercih edildiği 6 noktada düzenleyeceğiz. Yoğun bir dönemde çiftçinin yanına giderek, onlara yakın olmak istiyoruz. Şirket olarak amacımız sadece ürün satmak değil, çiftçimize doğru ürünü doğru zamanda doğru bir şekilde sunmaktır" dedi.

Yapılan bilgilendirmede planlanan etkinlik günleri şöyle sıralandı: 

MF Tarla Günleri (Büyük demo)
20.09.2018 Perşembe Konya/Karapınar
22.09.2018 Cumartesi Eskişehir
25.09.2018 Salı İzmir
27.09.2018 Perşembe Bursa/Karacabey
29.09.2018 Cumartesi Çanakkale  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500