Advert

LÖSEV'Lİ ÇOCUKLAR 'GÜNÜMÜZÜ' KUTLADILAR

Bursa Lösev'in çocukları, zor günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan gazetecileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde unutmadı.

LÖSEV'Lİ ÇOCUKLAR 'GÜNÜMÜZÜ' KUTLADILAR

 

Duygu KORKMAZ

Lösemili çocuklar, zor günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan gazetecileri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde unutmayarak, " Bizleri unutmuyorsunuz,Lösemili çocuğun maskesinin arkasındaki gülüşü milyonlara gösterdiğiniz için çok teşekkür ederiz" dedi. Bursa Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) bünyesinde bulunan lösemili çocuklar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bizim gazetemizi de ziyaret ettiler. Arkadaşlarımıza tek tek soru sorarak gazete ve muhabirlik hakkında bilgi aldılar.ziyarette bulunan minikler "Bütün zorluklar içinde her zaman haberlerde gazetelerde bize yer verdiğiniz için kendimizi çok değerli hissediyoruz sizleri çok seviyoruz" dediler.

 

Minikler  agazete Genel Müdürü  Erdal Şimşek'i de ziyaret ederek, gazetecilik üzerine keyifli ve uzun bir sohbetten sonra, gazete haberciliğinin nasıl yapıldığı hakkında bilgi edindiler. Minik kalplar Şimşek'e "Bizim gibi çocukların sesi olduğunuz için siz değerli basın mensuplarına çok  teşekkür ederiz” dediler.

Sorumlu Yazı işleri Müdürümüz Ahmet Kundakcı ve teknik sorumlumuz Muzaffer Erol da gazetenin çıkış hikayesini LÖSEV'li dostlarımıza anlattı.

Minikler  Osman Gürçay abimizi de ziyaret ederek keyifli bir sohbete imza atarken Gürçay da, "Beni en yakın zamandaki etkinliğinize davet etmenizi bekliyorum... Sizin çok keyifli anlar yaşayacağıma inanıyorum" dedi. 

Lösev
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500