Advert

Londra'da ayrıldılar Eskişehir'de yan yanalar

Boşanma kararı alan ünlü Hollywood yıldızları Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin Londra'da bulunan balmumu heykelleri ayrılsa da, Şehr-i Aşk olarak nitelendirilen Eskişehir'deki Balmumu Heykeller Müzesi'ndeki heykeller hala yan yana duruyor.

Londra'da ayrıldılar Eskişehir'de yan yanalar

 

    Oynadıkları filmlerle gişe rekorları kıran Dünyaca ünlü Hollywood starları Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin boşanma kararı aldıklarına dair haberler tüm dünyada geniş yankı buldu. 2014 yılında evlenen ünlü çiftin çıkan boşanma haberlerinin ardından ilk olarak, İngiltere’nin Londra şehrinde bulunan Dünyaca ünlü balmumu heykel müzesi Madame Tussauds, Hollywood yıldızları Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin boşanacağı haberleriyle, müzede yan yana duran Jolie ve Pitt heykellerini ayırdı. 2013 yılında müzeye konulan heykeller, müze yetkilerince de ayırdıkları doğrulandı.

Eskişehir’de Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi’nde ise, tam tersi yaşanıyor. Ünlü Jolie ve Pitt çiftinin balmumu heykellerinin bir arada bulunduğu müzede, boşanma haberlerine rağmen Londra’daki müzenin benzeri yapılmayarak hala yan yana sergileniyor.

Balmumu Heykeller Müzesini ziyarete gelen vatandaşlar ise, hala sıcaklığını koruyan ünlü çiftin boşanma kararı ile ilgili olarak çeşitli yorumlarda bulundu. Bazı hayranları çiftin çocuklarına ve vekalet davasına dikkat çekerken, bazı hayranları ise, Hollywood yıldızlarının Eskişehir’de bir arada görmek istediklerini ifade etti.

 

 

“Angelina Jolie ve Brad Pitt arasında vekalet işleri filan olacak”
Eskişehir’e eğitim amaçlı gelen Elif Balcı, Jolie ve Pitt çiftinin kararıyla ilgili, “Yani çok fazla takip etmiyorum ama çok bilinen bir çiftti. Aldatılmış sanırım ikisinden biri ama sadece çocuklarına yazık diyorum. Çünkü sanırım Angelina Jolie ve Brad Pitt arasında vekalet işleri filan olacak. Sonuçta biz ikisini Angelina Jolie ve Brad Pitt tanıdık. Ayrı durmaları da çok bir şey değiştirmeyecek. Sonuçta heykel bunlar. İkisi ayrılmış ise, heykellerin yan yana durması çok bir şey değiştirmiyor sanırım” ifadelerini kullandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500