EKONOMİ
Giriş Tarihi : 11-09-2020 23:05   Güncelleme : 11-09-2020 23:05

Kurumunuzun kalitesi EF/16'ya emanet

Freelance reklamcılığın yeni isimlerinden EF/16 Production, sektöre yeni bir soluk getirmek için kolları sıvadı. Bursa, İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara odaklı çalışmayı planlayan ekibin sloganı ise şöyle: “Kalite, dökülen tere değer verenin hakkıdır.”

Kurumunuzun kalitesi EF/16'ya emanet

Türkiye’nin dört bir yanında iş yapan freelance reklamcılar, kurumlara birbirinden güzel tanıtım filmleri hazırlıyorlar. Sosyal medyada adından sıkça söz ettiren EF/16 Production da bunlardan biri. PR desteği sağlayıp, tanıtım filmleri çekerek kurumlara destek olmak isteyen EF/16’nın sloganı ise şöyle: “Kalite, dökülen tere değer verenin hakkıdır.”

MÜŞTERİ DEĞİL, DOST ARIYORUZ

Yola çıktıkları kurumlara her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten ekip, “Maalesef günümüzde kurumlar reklam desteğine önem vermiyor. Tanıtım filmi çektiğini iddia ederek iş yapmaya çalışan birçok insan da kurum sahiplerine kalitesiz çalışmalar sunuyor. Biz piyasaya orta yolu bulmak adına giriyoruz ve çekeceğimiz tanıtım filmleriyle sektöre yeni bir soluk getireceğiz. Drone destekli çekeceğimiz tanıtım filmlerinin kaliteli duruşu, inanıyoruz ki meslektaşlarımıza da iyi birer örnek olarak sektörde yerini alacak. Sadece tanıtım filmi çekmekle kalmayacağız elbette. Pr, animasyon, fotoğraf, SEO ve web sitesi desteği de sunacağız. Biz müşteri aramıyoruz, çıktığı yolda yanında yürüyebileceğimiz dostlar arıyoruz” diyerek, kendilerine güvendiklerinin altını çizdiler. (Haber Merkezi)