Advert

Kenetlen Bursa!..

Bursaspor’un efsane isimlerinden Sinan Kaloğlu, Yeşil Beyazlı takımın avantajlı durumda olduğunu kaydederek, “Rakipler birbiriyle mücadele ederken, Bursaspor alt sıradaki takımlarla karşılaşacak. Tribün ve takımın kenetlenmesi lazım. Şansımız çok yüksek” dedi.

Kenetlen Bursa!..

Gökhan GÜNDOĞDU

Bursaspor, son 6 haftayı nasıl atlatır bilinmez ama bu kritik süreç şampiyonluğa gebe. Elbet sıkıntılı günler geçecek ve Özlüce’de çalışmalarına devam edecek Timsah… Gönül istiyor ki şu virüs zamanı geçsin ve yazın gelmesiyle tribünleri dolduralım. Taraftar bu sene üst lige çıkacağımızdan umutlu, ya başarılı teknik adam İbrahim Üzülmez? Genç çalıştırıcı biraz daha profesyonel bakıyor duruma. Üzülmez yaptığı açıklamalarda, sahaya her zaman 3 puan için çıkılması gerektiğinin altını çiziyor. Peki, Yeşil Beyazlı takımın eski futbolcuları, hocaları ve yöneticileri ne düşünüyor bu zorlu yolculukla ilgili… Timsah’ın Süper Lig'e çıkış şansını değerlendiren eski futbolcu Sinan Kaloğlu, BursasporX’e önemli açıklamalarda bulunmuş. Yeşil Beyazlıların rakiplerine göre daha avantajlı olduğunu kaydeden Kaloğlu, takımın geleceğinden oldukça umutlu.

KALİTE ÖN PLANA ÇIKACAK

Timsah’ın şampiyon olması için önünde hiçbir engelin olmadığını kaydeden Kaloğlu, şu ifadelerle ne kadar umutlu olduğunu da göstermiş oldu: "Bursaspor’un rakiplerine nazaran fikstüre bakınca avantajı olduğunu söyleyebilirim. Rakipler birbiriyle mücadele ederken, Bursaspor alt sıradaki takımlarla karşılaşacak. Herkesin kenetlenmesi ve istemesi lazım. İbrahim Üzülmez’in motivasyon gücü yüksektir. Taraftarın son ana kadar desteğini esirgememesi gerekiyor. Bu kadro kaliteli ve liderlik özellikleri iyi oyunculardan oluşuyor. Tecrübeli ve kaliteli isimler son haftalarda farkını hissettirecektir."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500