Advert

Kaybolan köpeğini bu kez astığı afişlerle aradı

Kaybettiği Fındık isimli köpeğini sosyal medyada paylaştığı video ile arayan kadın bu kez farklı bir yöntem deneyerek, afişler ile köpeğini aramaya devam etti. Genç kadın, sokak sokak köpeğini ararken bulana 500 lira ödül vereceğini yazan afişler astı.

Kaybolan köpeğini bu kez astığı afişlerle aradı

 

Isparta'da 10 Ekim 2018 tarihinde arkadaşına emanet olarak bıraktığı köpeği kaybolan Sema Bağbak, arama çalışmalarını sürdürüyor. Bağbak, yaklaşık 7 yıl önce 8 aylıkken sokakta bulduğu köpeği sahiplendikten sonra geçtiğimiz günlerde kaybedince, duygu dolu anlar yaşamış ve çektiği iki gözü iki çeşme videoyu paylaştıktan sonra izleyenleri üzmüştü.

Sosyal medya hesabında paylaştığı video dakikalar içinde binlerce kişi tarafından izlenerek, hayvanseverler tarafından paylaşılan Bağbak'ın çağrısı kısa sürede büyük yankı uyandırmıştı. 

Gözü yaşlı köpek sahibi bu kez afiş asarak arama çalışması yapıyor. Köpeğinden başka kimsesinin bulunmadığını ifade eden Bağbak, köpeğine kavuşmak istiyor. Son olarak geçtiğimiz günlerde Sav kasabasında görüldüğü söylenen ve belediye kameraları tarafından zaman zaman kayda giren Fındık için ilk afiş de aynı bölgede asıldı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500