BURSA
Giriş Tarihi : 31-01-2020 10:28   Güncelleme : 31-01-2020 10:28

Karateciler Başkan Kanar'ın konuğu oldu

Anadolu yıldızlar ligine katılmaya hak kazanan Mustafakemalpaşa Belediyesporlu Karateciler Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ı ziyaret etti.

Karateciler Başkan Kanar'ın konuğu oldu

Pazar günü Bursa’da düzenlenen Anadolu yıldızlar ligi il seçmelerinde dereceye girerek ilçeyi temsil etmeye hak kazanan sporcular turnuvalar öncesi Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar’ın konuğu oldu.

Turnuvanın birincilerini makam odasında ağırlayan Başkan Kanar, duyduğu memnuniyeti dile getirerek Mustafakemalpaşa’yı temsil edecek olan karatecileri tebrik edip başarı dileklerinde bulundu.

‘Spora destek sürecek’

Karatede başarıdan başarıya koşan sporcuların tüm müsabakalardan derecelerle döndüğünü belirten Başkan Mehmet Kanar, spora ve sporcuya desteklerinin süreceğini ifade etti.

‘Gurur duyuyorum’

Başkan Kanar, “Verilen emeklerin boşa çıkmadığını katıldığımız tüm spor dallarımızda görmekteyiz. Gençlerimizin bu azmi bizleri de fazlasıyla memnun etmektedir. Onların gözlerinde gördüğümüz bu ışığın hiç sönmemesini diliyorum. Antrenörlerimize ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Sizlerle gurur duyuyorum” dedi.

Birçok kulübün ve sporcunun katılacağı Anadolu yıldızlar ligi müsabakaları 22-23 Şubat tarihinde Çanakkale’de düzenlenecek. Mustafakemalpaşa’yı ise Belediyesporlu karateciler Muhammed Tutaş, Sudenaz Özdel ve Nur Sena Yerlikaya temsil edecek. (HABER MERKEZİ)