Advert

Karacabeyliler Bengü ile coşacak

‘Modern belediyecilik’ anlayışıyla sürdürülebilir gelişimi esas alan Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenecek olan etkinlik kapsamında, 3 Kasım Cumartesi günü sevilen sanatçı Bengü hayranları ile buluşacak.

Karacabeyliler Bengü ile coşacak

İlçenin sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif açından tüm yönleriyle gelişimine önem veren Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında, 3 Kasım Cumartesi günü sevilen sanatçı Bengü hayranları ile buluşacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Bengü konseri, Tunceli’de şehit düşen askerler nedeniyle iptal edilmiş ve ileri bir tarihe ertelenmişti. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. yılı etkinlikleri doğrultusunda 28 Ekim Pazar günü gerçekleşmesi planlanan Bengü konseri, 3 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek. Bu doğrultuda Cumartesi günü Cumhuriyet Alanı’nda saat 21.00 ‘da sahneye sevilen sanatçı Bengü çıkacak. Karacabey Belediyesi tarafından düzenlenen organizasyon ile sevenleriyle buluşacak olan Bengü, birbirinden güzel parçalarını Karacabeyliler için seslendirecek.

“TÜM İLÇE HALKINI BEKLİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, bu tip etkinliklerin son derece önemli olduğunu söyledi. Karacabey’in sahip olduğu yüksek potansiyeli harekete geçirecek etkinliklere tüm hızıyla devam edeceklerini belirten Başkan Özkan, “Bengü konserine tüm ilçe halkımızı bekliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500