BURSA
Giriş Tarihi : 13-06-2020 11:37   Güncelleme : 13-06-2020 11:37

Karacabey’deki yatırımlar konuşuldu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan ile gerçekleştirdiği görüşmede, ilçedeki mevcut ve planlanan yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulundu. Karacabey’in pek çok alanda yatırımların merkezinde olmaya devam edeceğini aktaran Özkan, büyükşehir ile koordineli şekilde Karacabey’in faydalı hizmetler aldığını kaydetti.

Karacabey’deki yatırımlar konuşuldu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan önceki gün, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ulaş Akhan ile bir araya geldi.

Gerçekleşen görüşmede, büyükşehir belediyesi tarafından ilçede yürütülen çalışmalar ve projeler masaya yatırıldı.

Görüşmede, BUSKİ’nin içme suyu ve kanalizasyon programı detaylı bir şekilde ele alınırken, ilçede mevcut yapımı devam eden çalışmalar ve planlanan yatırımlar da değerlendirildi.

KARACABEY FAYDALI HİZMETLER ALIYOR

Başkan Özkan, büyükşehir ile koordine halde Karacabey’in faydalı hizmetler aldığının altını çizerek, “Karacabey’imiz her alanda yatırımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Gerçekleştirdiğimiz görüşmede, alt yapıdan üst yapı çalışmalarına, sosyal yatırımlardan planlanan diğer projelere kadar pek çok alanda detaylı değerlendirme yapma imkânı bulduk. Bu vesile ile Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’a ve Genel Sekreter Ulaş Akhan’a ilçemiz adına teşekkür ediyorum” dedi.