BURSA
Giriş Tarihi : 19-08-2020 14:12   Güncelleme : 19-08-2020 14:12

KARACABEY BELEDİYESPOR'DAN ŞAMPİYONLUK ZİYARETLERİ

Karacabey’in profesyonel futbol liglerindeki gururu olan ve 3. Lig 3. Grup’ta elde ettiği şampiyonluk ile 2. Lig’e yükselen Karacabey Belediyespor yönetimi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’ı ziyaret etti.

KARACABEY BELEDİYESPOR'DAN ŞAMPİYONLUK ZİYARETLERİ

Ziyaretlerde konuşan Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, takıma verdikleri desteklerden dolayı kendilerine teşekkür ederek, 2. Lig’de de takımı hep birlikte şampiyonluk yolunda desteklemeye devam edeceklerini söyledi.

Türkiye 3. Lig 3. Grup’ta mücadele ederek elde ettiği şampiyonluk ile 2. Lig’e yükselen Karacabey Belediyespor yönetimi, önceki gün Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’ı ziyaret etti.

Ziyaretlerde Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Belediyespor Kulüp Başkanı İsmail Ülker ile Yönetim Kurulu Üyeleri de yer aldı.

Heyet ilk olarak Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ı makamında ziyaret etti. Görüşmede Başkan Özkan, takıma verdiği desteklerden dolayı Aktaş’a teşekkür etti. Özkan, Bursa’nın bir spor şehri olduğunu belirterek, “Başkanımız zaten maçlarımızı yakından takip ediyor. Her maç sonrası kritik yapıyoruz. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da başkanımızın desteklerini bekliyoruz” dedi.

Özkan, spora büyük önem verdiklerine dikkat çekerek, 2. Lig’de de takımı hep birlikte şampiyonluk yolunda desteklemeye devam edeceklerini kaydetti.

MÜCADELEMİZE AYNI İNANÇ DEVAM EDECEĞİZ

Karacabey Belediyespor Kulüp Başkanı İsmail Ülker de, kendilerine gösterdikleri ilgi ve desteklerinden dolayı Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a teşekkürlerini iletti. Ülker, “Mücadelemize 2. Lig’de de aynı inanç ve kararlılıkla devam edeceğiz. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da başkanımızın desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aktaş ise Karacabey’de sporun her alanında gösterilen başarıyı takdir ettiklerini kaydetti. Aktaş, sporun oldukça önemli olduğunu dile getirerek, “Karacabey Belediyespor Bursamızı bu şampiyonlukla gururlandırdı. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da takımımıza desteğimiz sürecek” dedi.

Heyet, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın ardından AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman’ı ziyaret etti. Ziyarette Salman, Karacabeylileri spordaki başarılarından dolayı tebrik ederek, gelecek sezonda da başarılı bir mücadele için yönetime başarılar diledi.

Ziyaretlerde Kulüp Başkanı İsmail Ülker, Aktaş ve Salman’a isimlerinin yazılı olduğu Karacabey Belediyespor forması hediye etti.