BURSA
Giriş Tarihi : 17-01-2020 12:02   Güncelleme : 17-01-2020 12:02

Karacabey Belediyesi’nden öğrencilere yarıyıl hediyesi

Yarıyıl tatilinde de öğrencileri unutmayan Karacabey Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde yer alan ilkokul öğrencilerine karne hediyesi olarak sinema bileti hediye etti. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, göreve geldiği günden bu yana en önemli yatırım önceliklerinin başında gelen eğitime destek çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiklerini belirterek, “Yarıyıl Tatilinde Biletiniz Belediyeden’ diyerek 4500 öğrencimize sinema bileti hediye ettik. Karnesini alan tüm öğrencilerimizi kutlar; eğitim öğretim hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Karacabey Belediyesi’nden öğrencilere yarıyıl hediyesi

Karacabey Belediyesi yarıyıl tatilinde de öğrencileri unutmadı. Belediye, ilçe sınırları içerisinde yer alan ilkokul öğrencilerine karne hediyesi olarak sinema bileti hediye etti. 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, göreve geldiği günden bu yana en önemli yatırım önceliklerinin başında gelen eğitime destek çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiklerini söyledi. Bu doğrultuda öğrencilerin her zaman yanında yer aldıklarını ifade eden Özkan, “Sömestr tatilinde de öğrencileri unutmadık. Karacabey Belediyesi olarak ilçe sınırları içinde eğitim gören tüm öğrencilere sinema bileti hediye ettik. Öğrenciler biletlerini 18 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında her sabah 09.00 ile 11.00 saatleri arasında Karacabey Sinema Salonu’nda kullanabilecek” dedi. 

Biletlerle yarıyıl tatilinde 1, 2, 3 ve 4. sınıflarda eğitim gören öğrencilerin Rafadan Tayfa Göbekli Tepe filmini ücretsiz olarak izleyebileceklerini dile getiren Özkan, ‘Haydi Çocuklar Sinemaya’ diyerek başlattıkları bu etkinlik kapsamında öğrencilerin biletlerini öğretmenlerinden aldıklarını kaydetti.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Eğitime büyük önem verdiklerinin altını çizen Özkan, her zaman öğrencilerin yanında olduklarını söyledi. Özkan, eğitime destek çalışmalarını sürdürdüklerini dile getirerek, “Geleceğimiz öğrencilerimizin ellerinde şekillenecek. Bu nedenle eğitime ve gençlere yapılan yatırım ülkenin geleceği için atılmış en önemli adımdır. Sömestr tatilinde de öğrencilerimizi unutmadık ve ‘Yarıyıl Tatilinde Biletiniz Belediyeden’ diyerek 4500 öğrencimize sinema bileti hediye ettik. Karnesini alan olan tüm öğrencilerimizi kutlar; eğitim öğretim hayatlarında başarılar dilerim” diye konuştu.