Advert

KANARYA ŞAMPİYONLUĞA UÇMAK İSTİYOR

1. Amatör Küme 2. grupta ilk yarıda göstermiş oldukları performansla göz kamaştıran Kemerçeşme Kanaryaspor, liderliği hedeflediği ikinci yarının hazırlıklarına aralıksız devam ediyor.

KANARYA ŞAMPİYONLUĞA UÇMAK İSTİYOR

 

Semih ŞAHİN - Arda EKİNER

İlk yarıyı 25 puanla tamamlayarak, 4. sıradaki yerini alan Kemerçeşme Kanaryaspor'un antrenmanlarına katılan ekibimiz, takımın genel durumu hakkında yöneticilerin görüşünü aldı. Kulüp Başkanı Kadir Kaynak, Fahri Başkan ve Kemerçeşme Mahalle Muhtarı Sedat Topaloğlu ve Teknik Sorumlu Orhan Şanlı, yaptığı açıklamalarda hedeflerinin şampiyonluk olduğunu dile getirdi. Geçtiğimiz yıl büyük bir gayret göstererek bir üst lige çıktıklarını söyleyen Kulüp Başkanı Kadir Kaynak, oyuncularına ve hocasına güvendiğini söyledi.

ZOR BİR YOLDAN GEÇTİK

Geçtiğimiz senenin analizini yapan ve ikinci yarıya şampiyonluk beklentisiyle başlayacaklarını kaydeden Kaynak, "Öncelikle yönetim ekibime teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Onların desteğiyle 23. kümede şampiyon olduk. Zor bir yoldan geçtik. Amatör kümede herkes kendinden fedakarlık yapıyor. Biz de mahalleli olarak iyi bir hava yakaladık ve bu havayı şampiyonlukla süsledik. Bu sene de aynı hava devam ediyor. Futbolcularımızın görmüş olduğu gereksiz kartlardan dolayı sıralamada biraz geriye kaldık. Son haftalarda kendimize geldik. Hiç bir zaman umudumu yitirmediğim bu şampiyonluğu yine Kemerçeşme'ye getireceğimize inanıyorum" dedi.

Futbolcular bizim moral kaynağımız

Fahri Başkan ve Kemerçeşme Mahalle Muhtarı Sedat Topaloğlu ise hiç bir zaman inançlarını yitirmediklerini ve güven kırılması yaşadıkları anda futbolcuların iyi sonuçlar alması üzerine moralleri yerine getirdiğini ifade etti. Yönetim olarak oyuncularına güvendiklerini söyleyen Topaloğlu, "Geçen seneki arkadaşlarımız ve hocamız özverili davranarak bizleri şampiyon yaptı. Bu sene de Kemerçeşme'ye yakışacak bir takım oluşturalım dedik. Güzel bir kadro kurduk fakat bazı ufak sıkıntılar başarılı sonuçlar almamızı engelledi. Arkadaşlarımız şampiyon olacaklarına inandı ve bunun mücadelesini veriyorlar. Yönetim Kurulumuz, futbolcularımız ve mahalle halkımızla beraber şampiyonluğu göğüsleyeceğimize inanıyoruz. Biz ümidimizi kestiğimiz anda futbolcularımız devreye giriyor. Son haftalarda almış oldukları sonuçlarla bizlerin ümidini diri tutmayı başardılar" ifadelerini kullandı.

İPİ BİZ GÖĞÜSLEYECEĞİZ

Kemerçeşme Kanaryaspor Teknik Sorumlusu Orhan Şanlı ise, "Takımımız alt ligde şampiyon olarak bir üst lige çıktı. Sezon öncesi verimli bir çalışma gerçekleştirdik. Hazırlıklarımızı gayet iyi yaptık fakat sezon içerisinde bazı şanssızlıklar yaşadık. Zirvenin bir kaç puan gerisine düştük. Son haftalarda almış olduğumuz güzel puanlarla zirveye oynamaya başladık. İnşallah önümüzdeki 6 maçı da kazanarak rakiplerimiz karşısında ipi göğüsleyeceğiz" diye konuştu

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500