Advert

İyi yürekli insanlara yürekten teşekkür

Nilüferhatun İlkokulu, Türkiye’nin geleceği olan minik öğrencilerin daha iyi eğitim alması için her şeyi devletten beklemeyerek maddi ve manevi destekte bulunanları unutmadı.

İyi yürekli insanlara  yürekten teşekkür

Gülin ÖZDEMİR
Eğitimin her şeyin başı olduğunu unutmayan hayırseverler için okul bahçesinde bir tören düzenlendi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları ile birleştirilen törende konuşan Nilüferhatun İlkokulu Müdürü Burhan Gül, “Devletimiz çocuklarımız için en iyisini istiyor. Okullarımızın bakımından onarımına, çocuklarımızın kitaplarına kadar pek çok ayrıntıyı düşünüyor. Bazı küçük eksiklerimizde de sağ olsun yerel yöneticilerimizin yanı sıra hayırsever insanlarımız devreye giriyor. Herkes yavrularımız için elinden ne geliyorsa yapmaya çalışıyor. Böyle duyarlı insanlarımız olduğu için çok şanslı bir milletiz” dedi ve okula maddi manevi, küçük büyük destekte bulunan herkese teşekkür etti. 

SPORTİF DESTEĞE PLAKET
Daha sonra törene geçildi. Nilüferhatun İlkokulu Müdürü Burhan Gül, 2018-2019 eğitim-öğretim yılında okula maddi ve manevi destekte bulunan Okul Aile Birliği yönetimi, Alemdar Mahallesi Muhtarı Abdullah Akay, yardımsever iş adamları Muhammer Öztürk, Levent Özel, Mustafa Sakin ve Koray Turp’a teşekkür plaketi takdim etti. Burhan Gül, ayrıca sportif faaliyetlere destek veren Sırameşeler Alemdar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İkram Gişi'ye Nilüferhatun İlkokulu ailesi olarak teşekkür plaketi sundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500