Advert
Advert

İLYAS BAŞSOY:PADİŞAHLIĞA HAYIR!

Ünlü Reklamcı Yazar Ateş İlyas Başsoy, "Halkın denetleyemeyeceği bir sandık, bir sistem, bir dünya her türlü garabetin merkezi olur. Halk için, demokrasi için, çocuğumuzun geleceği için, hangi partiye oy verirsek verelim Padişahlığa hayır! diyorum" dedi.

İLYAS BAŞSOY:PADİŞAHLIĞA HAYIR!

 

Funda AVCI

Nilüfer CHP İl Teşkilatı ev sahipliğinde Bursalı Reklamcı Yazar Ateş İlyas Başsoy 'Referandum da algı yönetimi ve iletişim' söyleşisini önceki gün Plaza16 Safir Salon'da gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu söyleşide Başsoy, dinleyicilerine ilginç sunumuyla eğlenceli zaman geçirtti. 'Referandum da algı yönetimi ve iletişim' söyleşisinin maddelerinde özellikle Kayseri şivesini kullanarak katılımcılara anlatan Başsoy, "Çocukluğum Bursa'da, gençliğim ise Kayseri'de geçti dil ve lehçeler içerisinde 'Referandum iletişimi için ne yapak?' diyorum ve söyleşimize geçiyorum" dedi.

 

HALK İÇİN DEMOKRASİ İÇİN...

4 madde halinde, 'Kongdagillere Karşı Tikakatli Olak, CHP'yi Önemseyek,Recep Tayyip Erdoğan'a Küfretmeyek, MHP'nin Bazı Fobilerini Yenek' başlıklarıyla 'Referandum da algı yönetimi ve iletişim'i anlatan Başsoy söyleşi sonunda "Halkın denetleyemeyeceği bir sandık, bir sistem, bir dünya her türlü garabetin merkezi olur. ‘Muhasebecini hırsız yapmak istiyorsan denetimi bırak’, derler. Halk için, demokrasi için, çoluğumuzun çocuğumuzun geleceği için, hangi partiye oy verirsek verelim Padişahlığa hayır! diyorum. Sakın rahat koltuğunuza yaslanıp, Böyle muhalefet varken, oyumu kime vereceğim? demeyin" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500