Advert

Heyecanın taze soluğu

Uludağ İçecek’in desteğiyle Frutti Extra Bursaspor ismini alarak Basketbol Süper Ligi’ne fırtına gibi başlayan Potanın Timsahları, Bursa’yı parkede layığıyla temsil etmek için kararlı.

Heyecanın taze soluğu

Ahmet KUNDAKCI

Yarın sahasında Pınar Karşıyaka’yı konuk edecek olan Yeşil Beyazlı takım, kulüp yönetimi ve Uludağ İçecek Türk AŞ. yöneticileri, sponsorluk süreci hakkında basını bilgilendirdiler. Kulübe verdiği destekle taraftarın takdirini kazanan Frutti Extra, uzun yıllar futbol takımına da Uludağ Limonata markasıyla sponsor olmuştu. 

BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞACAĞIZ
Ön anlaşması geçtiğimiz hafta yapılan sponsorluk tanıtım organizasyonunda Uludağ İçecek Türk AŞ. ve kulüp yönetimi ile oyuncular hazır bulundu. Şehrimizi basketbolda zirveye taşımak için canla başla mücadele vereceklerine dair söz veren oyuncular, kente değer katan bir markayı taşıdıklarını için gururlu olduklarının altını çizdiler. Uludağ İçecek Türk AŞ.Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, sponsorlukları önemsediklerini vurgulayarak, Yeşil Beyazlı takımın bu sene başarıdan başarıya koşacağını kaydetti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500