BURSA
Giriş Tarihi : 16-09-2020 09:43   Güncelleme : 16-09-2020 09:43

Hedef  Süper olunca

Milli maç arasına kadar hedefledikleri puana ulaşmak istediklerini dile getiren genç teknik adam Er, aksi takdirde hiçbir bahanelerinin kalmayacağına vurgu yaptı.

Hedef  Süper olunca

Mehmet ÇETİNKAYA

Bursaspor’un genç çalıştırıcı Mustafa Er, Özlüce’de açıklamalarda bulundu. Takımı için umutlu olduğunu kaydeden Er, "Adana karşısında galibiyet almak istiyorduk. Oyuna çok iyi başladık. Taktik anlamında da iyi işler yaptık. Golü de bulduk. Skor avantajını yukarıya çekebilirdik ama olmadı. İkinci yarıya gelince, ilk 15 dakika çok önemliydi. Futbolcularımızla da bunu konuştum ancak erken gol yedik. Daha sonra belirli değişiklikler yaptık. Pozisyonlar yakaladık, tekrar öne geçebilirdik fakat bireysel hata ile gol yedik. Ardından 3’üncü gol geldi. Neleri daha iyi yaptık, neleri yapmadık; bunların hepsine eğileceğiz. Zamanla hepsini çözeceğiz" değerlendirmesini yaptı.

ELİMİZDEN GELENİ YAPMALIYIZ

Transfer tahtasındaki son duruma da değinen Er, yönetimin tahtanın açılması yönüne çabası olduğunu vurguladı ve şöyle konuştu: “Tahta açılsa da açılmasa da biz elimizden geleni yapmalıyız. Genç ve tecrübelilerle yolumuza devam etmek istiyoruz. Mevcut kadro ile bu hedefe koşmak ve tutunmak istiyoruz. Ne olursa olsun. Vitrine Ali Akman gibi genç oyuncularımızı da çıkarmamız lazım. Kulübün mali tablosu ortada. Maddi kaynak da elde edilmesi gerekiyor.” Altınordu maçına 3 puan parolasıyla çıkacaklarını söyleyen Er, “Bizim için son derece önemli bir maç. Milli maç arasına kadar kazanabildiğimiz kadar puan kazanmalıyız. Daha sonra bahanemiz kalmayacak" ifadelerini kullandı.