Advert

Gülümseyin Arena’dasınız

Lives Ajans Organizasyon-Arena Sahne işbirliğiyle Arena Davet’te ağırlanan birbirinden değerli sesler, müzikseverlerin kulağının pasını siliyor.

Gülümseyin Arena’dasınız

Ufuk IRGAŞ

Ankaralı Alptekin Aslan; Bursa'da açtığı Lives Ajans Organizasyon-Arena Sahne işbirliğiyle Bursalı müzik severleri birbirinden değerli ses sanatçılarıyla buluşturuyor. Nilüfer AVM’deki ofisinde bir söyleşide bulunduğumuz girişimci işetmeci Alptekin Aslan bize şu açıklamayı yaptı: “Yaklaşık iki yıl önce doğduğum Ankara'dan doyduğum şehir Bursa'ya taşındım. Bursalıların hayran oldukları sanatçıların sahne aldıkları ve aileleriyle birlikte eğlenebilecekleri Cunda Deniz Eğlence Merkezi’yle hayalimi gerçeğe dönüştürdüm. Adımı Bursalılara duyurduktan sonra, Nilüfer eski belediye başkanım Mustafa Bozbey'in ‘Gülümseyin Nilüferdesiniz’ Sözüyle yola çıkarak kurduğum Lives Ajans ve Arena sahne işbirliğiyle beş yıldızlı otel lüksünü aratmayan Arena Davette ‘Gülümseyin Arena Davet’tesiniz’ parolasıyla Bursalıları ünlü sanatçılarla buluşturuyorum.” 

ONLAR BİZİM BAŞ TACIMIZ 
"Boğulursam küçücük bir gölde değil de okyanusta boğulayım" diyen, Lives Ajans Organizasyon işletme sahibi Alptekin Aslan, "Geçtiğimiz hafta sonu Arena Davette Bursalılara 80’ler 90’lar adı altında bir nostalji gecesi yaşattık. Baş tacımız dediğimiz sanatçılarımızın sahne aldığı programda Semiha Yankı, Hilal Özdemir, İskender Doğan ve Tüdanya'yı hayranlarıyla buluşturduk. 7 Aralık’ta İzzet Yıldızhan, 14 Aralık’ta Ümit Yaşar ve yılbaşında ise Nejat Alp konuğumuz olacak. Müessesemizde daha önceleri Bülent Ersoy, Mustafa Keser, Haktan Linet, Ruboto ve Murat Öğüç gibi ünlü isimler de sahne aldı. Müşterilerimiz de velinimetimiz, sanatçılarımızı Bursalı müzik ve eğlence severlerimizle buluştururken büyük haz duymaktayım. Ben hatırı sayılır müşterilerime katkılarından ötürü şükranlarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

BURSALILARA TEŞEKKÜR
Sanat ve sanatçıya değer veren Bursalılarla bir arada olması ve onlarla birlikte Bursa’nın havasını solumasının kendisini çok mutlu ettiğini her fırsatta ifade etmesiyle tanınan sahnelerinin güçlü sesi Tüdanya ile sahne aldığı Arena Davet sahnesinde yaptığımız söyleşide, “Beni Bursalı hayranlarımla buluşturan Lives Ajans Organizasyon sahibi Alptekin Aslan bey ve Arena Sahne yöneticilerine öncelikle teşekkür ediyorum. Türk Sanat Müziği’nin güneşi, eşsiz sesi ve paşası Zeki Müren’in memleketi Bursa ve insanlarına hayranlığımı belirtiyor, insana ve sanata değer veren Bursalıların bende ayrı bir yeri olduğunu ve bu ulu şehirden gelecek her teklifi tereddüt etmeden kabul ettiğimi belirtiyorum” dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500