Advert

Goygoy Vakti

Efsane müzik grubu GoyGoy’u anlatan internet belgeseli izleyiciyle buluştu. Genç yönetmen Mert İpek’in yönetmenliğini yaptığı belgeselde grup üyelerinin hikâyeleri anlatılıyor.

Goygoy Vakti

Yönetmen Mert İpek’in çekimini gerçekleştirdiği ‘GoyGoy Efsanesi’ isimli internet belgeseli izleyiciyle buluştu. Efsane müzik grubuGoyGoy’un kuruluşunun anlatıldığı belgeselde, grup üyeleri hayat hikâyelerini hayranlarıyla paylaştılar. Çekim sürecinin oldukça eğlenceli geçtiği hakkında bilgi veren genç yönetmen İpek,“Ben yüreğinde müzik sevdası olan bir adamım zaten. GoyGoyRockBand de benim tutkulu olduğum müziklere hayat veren bir ekip, bu nedenle çekimleri yaparken çok keyif aldım” değerlendirmesinde bulundu.

PERFORMANSLARI ÇOK ETKİLEYİCİ

Grubun hikâyesinin genç sanatçılar için örnek teşkil edeceğini ifade eden İpek,“Grup üyeleri çok eğlenceli ve kaliteli insanlar.Sahne performansları çok etkileyici gerçekten. Ben de bunu güzel bir anıya dönüştürmek istedim. Üç günlük bir çekim süreci oldu. 1 hafta da montaj süreci oldu. Ekip arkadaşlarımın hepsi bu işe çok özen gösterdi. Zaten bu işin yapımını eşim Merve ve ben üstlendik. Sonuçta güzel bir iş çıktığına inanıyorum. Filme youtube kanalımdan ulaşabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi seyirler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500