Advert

GÖY-DER sahada

Göynükbelen Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin (GÖY-DER) 8.’sini düzenlediği Bahar Futbol Turnuvası Altınsapan Spor Kompleksi’nde başladı.

GÖY-DER sahada

Ufuk IRGAŞ

Kısa adı GÖY-DER Olan Göynükbelen Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği’nin 8.’sini düzenlediği Bahar Futbol Turnuvası halı saha müsabakaları Altınsapan Spor Kompleksi’nde start aldı. Osmangazi meclis üyesi Emin Dündar, Dağ-Der Başkan Vekili Ramazan Eyil, Siyasi Parti temsilcileri Mahalle Muhtarları ile çok sayıda Futbolsever davetlinin katıldığı turnuva açılış töreninde Turnuva Tertip Komite Başkanı Mehmet Saki yaptığı konuşmada, "Meclis üyelerim, Siyasi parti temsilcilerim, Muhtarlarım ile bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan Futbol sevdalısı taraftar ve futbolcularım bu gün burada startını vereceğimiz futbol turnuvasının açılış törenine hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Ülkemiz Suriyeli göçmenlerin sebep olduğu sıkıntılar ve Çin’den tüm dünyaya yayılan ve koronavirüs yüzünden ülkemiz zor günler yaşamaktadır. Bizler Türk milleti olarak Geçmişte olduğu gibi bugün de devlet millet el ele vererek bu zor günleri de atlatacağımıza inanıyor, sporun saygı, sevgi, dostluk, kardeşlik ve birlikteliği sağladığı inancı ile başlattığımız turnuvada centilmence mücadelelerde bulunacak takım ve futbolcu kardeşlerime başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı

SAKİ'DEN CENTİLMENLİK UYARISI

Dernek Başkanı Hüseyin Narı da açılışta yaptığı konuşmada, "11 takımın tek devreli lig usulü oynayacakları müsabakalarda forma giyecek futbolcu kardeşlerime centilmence mücadeleler çıkarmalarını ve başarılar diliyorum. Takımlarımızda Profesyonel futbolculara taş çıkartan bir performans sergileyecek amatör futbolcularda yer almaktadır. Ben buradan maçları yöneten İsmail Yasan, Şenol Güleç ve Raşit Kaydı ve Mustafa Yılmaz'a da başarılar diliyorum. Hak edenin şampiyon olacağı turnuvanın sonunda dereceye giren takımlarımız ve futbolcularımız tertip komitesi tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendirilecektir" diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500