Advert

Gerçek Kesit ve Ötesi

'Sarı Bıyık' lakabıyla gönüllerde taht kuran tiyatro sanatçısı Cahit Kaşıkçılar, sevenlerinin karşısına bu kez ‘Gerçek Kesit ve Ötesi’ isimli stand-up gösterisiyle çıkacak.

Gerçek Kesit ve Ötesi

Erkan ŞEN
Kaşıkçılar, uzun süredir hazırladığı gösteride trajikomik anılarını, Gerçek Kesit programının merak edilen ve çok gülünen sahnelerinin kamera arkasını tüm çıplaklığı ile aktaracak. “Güldürürken düşündüreceğim” diye açıklamada bulunan namı diğer Sarı Bıyık, programın Türkiye turnesine yakın zamanda Denizli’den başlamayı planladıklarının da bilgisini paylaştı.

TÜRKİYE KARIŞ KARIŞ

Tek kişilik gösteri hakkında değerlendirme yapan Kaşıkçılar, “Birçok insanın hayalidir şöhret olmak, tanınmak… Bu hayali kuranların o basamakları çıkarken yaşayacakları tüm zorlukları, karşılarına çıkacak engelleri, zaman zaman düşecekleri komik durumları paylaşacağım sevenlerimle. Belirli bir kazanç elde edene kadar da parasız şöhretin sancılarını anlatacağım. Bu zorlu yola çıkacaklar için bir nevi eğitim diyebiliriz aslında. Geçtiğimiz günlerde FSM’ de bulunan Workinton’da özel bir gösterimiz oldu; ilgi de oldukça yoğundu. Ege’den, Güneydoğu’ya karış karış gezeceğiz Türkiye’yi ve aktaracağız meraklılara tecrübelerimizi” ifadelerini kullandı. Kaşıkçılar, gösteri takviminin yakın zamanda paylaşılacağının da altını çizdi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500