Advert

Gece İşçiliği Gündüze Döndü

Son günlerde aldığımız telefonlarun doğruluğunu ölçmek için gittiğimiz Çalı, Üçevler arası yolda güpe gündüz yaşanan fuhuş pazarlıkları kan donduran cinsten. Daha gündeme getirdiğimiz Merinos, Beşyol hattı tam temizlenmeden bu ahlaksız pazarlıkların mahalle aralarına düşmesi üzüntü verici.

Gece İşçiliği Gündüze Döndü

 

Fatih AKKUŞ

Küçük Sanayi, Çalı yolu üzerinde bulunan otobüs duraklarını mesken tutan hayat kadınları bölge halkını çileden çıkardı. Evlatlarını okullara veya işlerine gitmek için bu yolu kullanan bayanlar Minibüs ve Otobüs beklerken ne yazık ki oradan geçen araçların kornalı tacizine maruz kalmaya başladı. Bunun nedeni ise daha sonra ortaya çıktı.  Bölgeyi mesken tutan para karşılığı ilişkiye giren hayat kadınları gece işçiliğini bırakıp gündüz gözüyle pazarlığa tutuşunca kameralarımıza yansıyan görüntüler ise rahatsız edici oldu.

DAHA ÖNCE POLİS ÇAĞIRDIK

Olay yerine benimle birlikte gelen mahalle sakinlerinden ismini vermek istemeyen bir bayan daha önce defalarca kez bu yolda korna ile tacize maruz kaldığını en son ise durakta beklerken arabanın durup “Ahlaksız teklifte” bulunmasına kadar giden olaydan sonra yaklaşık 1 ay önce mahalle muhtarına durumu anlatıp polis çağırdıklarını ve buradan bu kadınların toplandığını fakat daha sonra 1 hafta geçmeden yine geldiğini söyledi. Özellikle bu durum yüzünden aileleriyle sıkıntılar yaşadığını ve eşlerinin bu yolu kullanmaması yönünde tenkitte bulunduğunu da söyleyen bayanlar devletten yardım bekliyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500