Advert

Farkımızı göreceksiniz

Nilüfer Özlüce Mahallesinde geçtiğimiz hafta ortasında seçkin ve kalabalık davetli katılımla açılışı gerçekleştirilen Leyla Fasıl eğlence merkezinin işletmecisi Leyla Polat "Bütün Bursa farkımızı görecek" diyerek iddiasını dile getirdi.

Farkımızı göreceksiniz

Mustafa TANITAN
Küçük yaşlarda başladığı Türk sanat Müziğini kendine meslek edinen ve bir çok mekanlarda solist olarak sahne alan Leyla Polat "Bundan böyle Sanatçı, Türk Sanat Müziği ve eğlence severlerin bizim mekanımızı yani adımı taşıyan Leyla Polat Fasıl'ı tercih edeceklerine inanıyorum." diyor.

ÖZLÜCE'YE FARK GETİRDİK 
Hayırlı olsun dileklerimizi iletmek ve haberini yapmak için kapısını çaldığımız Özlüce Bursaspor Tesisleri karşısında açılışı yapılan Leyla Fasıl Balık Restoran İşletmecisi Leyla Polat'la yaptığımız söyleşide bize şunları söyledi. "Gördüğünüz üzere konsepti, çalışanı ve sanatçılarıyla Nilüfer ilçemize fark getirdik. Havasını teneffüs ettiğim ekmeğini yediğim Bursa’da sektöründe bir numara olmak için çıktığım yolda plan ve projelerimi hayata geçirirken velinimetim olan müşterilerimin huzur içinde ve rahat edebileceği bir mekan düşündüm. Uzun araştırmalarım sonunda bu mekanı kiraladım. Müşterilerimi memnun edebilme ve en iyi hizmeti verebilme adına adımı verdiğim Leyla Fasıl'ı açtım. Allah’ıma şükürler olsun ki açılışa katılan hayranlarımın bana gösterdiği ilgiyi gördükten sonra doğru karar verdiğimi anladım. Mekanımızın sadece Özlüce de değil Bursa’da bir numara olacağına inanıyorum. Bana gelince Küçük yaşlarda başladığım ve ekmek parasını kazanıp meslek edindiğim sanat müziğini bırakıp patronluğa soyundum ve bu mekanı açmaya karar verdim. Daha önceleri sahne aldığım mekanlarda beni izlemeye gelen hayranlarımın da destekleriyle açtığımız mekanımızı kendi eviniz kabul edip gönül rahatlığıyla çeşitli balık türlerinden oluşan zengin menülerimizi yudumlayıp birbirinden değerli sanatçılarımızla eğlenebileceksiniz. Ben açılışımıza katılarak destekte bulunan Nihat Yiğit, Erdoğan İlhan, Osman Şekeroğlu, Hüseyin Çiftliklioğlu, Canan Akın Erdem, Gülten Üstünkaya, Mustafa Pala, Solist FiliZ Şahin ve Biricik Ablanız, Dilek Kocakuşak, Nesrin Düşünceli Köseler, Sabri Sevki, Sibel Kurtoğlu ile Ayşegül Kavuşturan ve ismini sayamadığım davetlilerime, çiçek ve telgraf gönderme zahmetinde bulunan müşterim ile hayranlarıma içtenlikle teşekkür ediyor hoş geldiniz şeref verdiniz demek istiyorum. İyi ki varsınız" ifadelerini kullandı. 

SANATÇILARA TEŞEKKÜR 
Hayırlı olsun dilekleri ile gerçekleştirilen açılışın ardından işletme sahibi Leyla Polat sahne alarak müşteri ve  hayranlarına unutamayacakları bir Türk Sanat Müziği ziyafeti verdi. Polat'ın Ardından solist Filiz Şahin ile Efsane Biricik de sahne aldı. Leyla Polat Saat 00.01 de biten açılış ve müzik ziyafetine destek veren sanatçı ve hayranları ile müşterilerine tekrardan teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500