Advert

'ENGEL'SİZ MUTLULUK

Alaattinbey Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’nda eğitim gören hafif zihinsel engelli çocuklarla bir araya gelen Kükürtlü Lions Kulübü; yeni yıla güzel bir etkinlikle merhaba dedi.

'ENGEL'SİZ MUTLULUK

 

Fulya GÜVEN

Yaptığı sosyal ve kültürel faaliyetlerle adından sıkça söz ettiren Kükürtlü Lions Kulübü, Alaattinbey Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu’nda düzenlenen yeni yıl kutlamasında zihinsel engelli çocuklarla bir araya geldi. Etkinliğe, Kükürtlü Lions Kulübü Başkanı Hülya Korgavuş, kulüp üyeleri ve çok sayıda engelli çocuk katıldı.

BİRBİRİNDE GÜZEL HEDİYELER

İllüzyon gösterisiyle başlayan meraklı gözlerle izleyen çocuklar, farklı bir gün geçirmenin keyfini yaşadı. Gösterinin ardından yılbaşı pastasının kesildiği eğlencede, Kükürtlü Lions Kulübü üyeleri çocuklara yılbaşı hediyeleri dağıttılar.

AMACIMIZ MORAL VERMEK

Etkinliğin ardından açıklama yapan Kükürtlü Lions Kulübü Başkanı Hülya Korgavuş, “Alaattinbey Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okulu ile gerçekleştirdiğimiz birçok örnek projeyi hayata geçirmeye çalışıyoruz. Daha önce sağlık ve eğitim konularında yaptığımız çalışmalara bugün de farklı bir etkinliği ekledik. Çocuklarımıza moral vermek amacıyla düzenlenen bu programda onların yüzündeki tebessümü görmek bizleri çok mutlu etti” ifadelerini kullandı.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500