Advert

Engeller MHP ile aşılacak

Milliyetçi Hareket Partisi Bursa cephesi destek olduğu farkındalık projeleriyle ses getirmeye devam ediyor. Engelli vatandaşların el emeği işleri satın alarak destekte bulunan MHP Osmangazi üyeleri, her vatandaşın engelli bireyler için harekete geçmesi gerektiğini kaydettiler.

Engeller MHP ile aşılacak

 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayımlayan MHP Osmangazi İlçe Başkanı Seyfi Seyfioğlu, engellilerin yaşadıkları sorunların her vatandaşın ortak sorunu olduğunu kaydetti. Engelli vatandaşlarımızın toplumsal hayata katılımlarını kolaylaştırmak adına herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini kaydeden Seyfioğlu, “Engelli vatandaşlarımızı desteklemek, karşılaşabilecekleri tüm engelleri kaldırmak, kaliteli hayat sürebilmelerini sağlamak, aynı zamanda onlara hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermek hepimizin sosyal sorumluluğudur” değerlendirmesinde bulundu.

 
YAPILAN ÜRÜNLERDEN SATIN ALINDI
Seyfioğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Engelli vatandaşlarımıza sağlanan imkânların yaygınlaştırılması için sivil toplum kuruluşlarına ve tüm bireylere de önemli görevler düşmektedir. Çünkü huzurlu bir toplum oluşturmanın yolu, engelli vatandaşlarımızın da toplumun ayrılmaz birer parçası haline getirilmesi ile mümkündür. Dinimiz ve milli kültürümüz de bizlere ‘yaratılanı hoş görmeyi’ öğütlemektedir. 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde, MHP Osmangazi İlçe Teşkilatı olarak engeli kardeşlerimizin emek harcayarak yapmış olduğu ürünlerden sembolik olarak alıp onların hayatlarına bir nebzede olsa katkıda bulunmanın huzurunu yaşamaktayız. Bu duygularla, Uluslararası Engelliler Günü olarak ilan edilen 3 Aralık'ın, ülkemizdeki ve dünyadaki tüm engelli kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” (Haber Merkezi)

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500