Advert

EKMEĞİN HAMURUNA SANAT KARIŞINCA

Sağlıklı ve ekonomik ürünleriyle sofralarımızı süsleyen BESAŞ’ın Bursalılarla buluşma hikayesi objektife yansıdı.

EKMEĞİN HAMURUNA SANAT KARIŞINCA

 

Erkan ŞEN – Arda EKİNER

BESAŞ’ın ‘Doğal BESAŞ, Doğal İnsan’ adı altında düzenlediği fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserler ödüllendirildi.Profesyonel ve amatör 92 fotoğrafçının katıldığı yarışmanın açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, BESAŞ’ın 36 senedir Bursalılara hizmet verdiğini dile getirdi ve şu açıklamalarda bulundu: “Doğal, ekonomik ve hijyenik ürünleriyle ünlü olan BESAŞ, Bursalılara yıllardır hizmet vermekte. Vatandaşların BESAŞ ürünleriyle bir araya gelmesinin objektife yansıdığı güzel bir etkinlikte buluşmuş olduk. Büyükşehir Belediyesi olarak bu güzel günün gururunu yaşıyoruz.”

ÖNCÜ BİR KENT İÇİN

‘Burada BESAŞ’ın doğallığını ortaya koyacak olan, sağlıklı ürünleri daha çok ön plana çıkaracak olan bu organizasyon, halkımızı da bilinçlendirme konusunda atılan güzel bir adım oldu’ diyerek açıklamalarına devam eden Başkan Altepe,“Bu güzel etkinliğe katılan tüm fotoğrafçı dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. Amatör ve profesyonel 96 fotoğraf sanatçısı yaklaşık 250 fotoğrafla yarışmaya katıldı. Sergilenmeye layık görülenler de burada izlenime açılmış oldu. Bu etkinlik gelecek yıllarda daha da geliştirilerek devam edecek. Her şey daha kaliteli bir kent, daha gelişmiş bir Bursa için; kültür ve medeniyet konusunda öncü bir kent için” ifadelerini kullandı.

İşte dereceler!

Profesyonel kategoride 26, amatörde ise 55 fotoğrafın sergilenmeye layık görüldüğü yarışmada, fotoğrafçılar ödüllerini Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin elinden aldı. ‘Doğal BESAŞ, Doğal İnsan’ temalı yarışmada dereceye giren fotoğrafçıların isimleri ise şöyle: Profesyonel kategoride 1.’lik ödülü Ahmet Çetin, 2.’lik ödülü Osman Önder, 3.’lük ödülü Bülent Suberk’in olurken; amatör kategoride ise 1.’lik ödülü Ceyda Gümüştekin, 2.’lik ödül Eda Ferahlı, 3.’lük ödülü Sude Mısır’ın oldu.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500