Advert

DSP Osmangazi Cumhuriyet için

Demokratik Sol Parti Osmangazi İlçe teşkilatı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkuyla kutladı. Cumhuriyetin yılmaz bekçileri olduğunu kaydeden DSP Osmangazi Başkanı Mehmet Seskır, “Dumlupınar, Sakarya ve Çanakkale ruhu ile ülkemize sahip çıkmamız gerek” dedi.

DSP Osmangazi Cumhuriyet için

Ufuk IRGAŞ

Demokratik Sol Parti Osmangazi İlçe teşkilatı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerine damgasını vurdu. DSP Osmangazi İlçe Başkanı ve Seskır Otomotiv’in sahibi Mehmet Seskır ellinin üzerinde gençlik teşkilatıyla Heykel Atatürk anıtına adeta çıkarma yaptı. Daha önce 9 Kasım’da yapılacak İl kongresinde başkan adayı olacağını açıklayan Seskır ile gençlik kolları Atatürk Spor Salonu önünden sloganlarla başlattığı Cumhuriyet yürüyüşünü Altıparmak güzergâhı üzerinden Atatürk Caddesi ve Heykel önüne kadar sürdürdüler. DSP Osmangazi ilçe teşkilatı ve gençlik kolları İl Başkanı Cahit Akıncı ve genel başkan yardımcısı Murat Özbilge etkinlikte İstiklal marşını okudular ve sonra Atatürk Anıtı’na Çelenk bıraktılar. Atatürk caddesini adeta trafiğe kapatan partililer vatandaşların alkışları ve caddeden geçen araçların kornalı tezahüratlarıyla geliş güzergâhını takip ederek toplanma alanı Seskır Otomotiv satış bürosuna geri döndüler. 

GİDECEK BAŞKA BİR TÜRKİYE YOK
DSP Osmangazi ilçe başkanı Seskır Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Seskır Soğanlı Orkide Düğün Salonu’nda verdiği yemekte yaptığı konuşmada, "Partimiz 9 Kasım’da gerçekleştireceği İl başkanlığına kilitlenmiş durumda Bursa'mız için büyük bir önem arz eden bu kongremize bütün üye ve delegelerimizin katılmalarını arzu ediyorum. Partimizin güçlenerek üçlü koalisyon seviyesine gelmesi için bütün partililerimizin ellerini taşın altına koymalarını ve çıtayı yükselterek Efsane liderimiz Karaoğlan Ecevit'in bize emanet ettiği partimizin Bursa'da tekrardan birinci parti olması için uğraş verirken siz değerli arkadaşlarıma ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini de hatırlatıyor; Dumlupınar, Sakarya ve Çanakkale ruhu ile ülkemize sahip çıkmamız gerektiğini belirtir mevcut iktidarın kötü yönetimi yüzünden bütün dostlarımızla aramızın açıldığını ifade ediyor, Türkiye’den başka gidecek bir Türkiye olmadığını hatırlatıyorum. Ne Mutlu Türküm diyene" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500