Advert
Advert

CUMHURBAŞKANIMIZ YALAN MI SÖYLÜYOR!

CUMHURBAŞKANIMIZ YALAN MI SÖYLÜYOR!

 

YOL VE SAĞLIK

AK Parti hükümetlerinin en iddialı olduğu icraatlar arasında duble yollar ve sağlık ilk sıralarda yer alıyor. Yol derdi büyük oranda aşıldı ama sağlık sektöründe ve özellikle 'acil servis' müdahalelerinde sıcaklığını koruyan sıkıntılar var.

BİTSİN BU TARTIŞMALAR

Özellikle özel hastanelerde acile gelen vatandaşların 'öncelikle kayıt ve ödemenizi yaptırınız' cümlesine verdiği tepki "Cumhurbaşkanımız yalan mı söylüyor" oluyor. Bu tepkinin nedeni Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sıkça dillendirdiği ve kanunda da yer alan 'acil girişlerde vatandaştan ücret talep edilmez' maddesi.

VATANDAŞIN CANI YANIYOR

"Ama icraatta böyle olmuyor" diyor vatandaş ve devam ediyor: "Hastamızı acile getiriyoruz. Doktor diyor ki 'git, kayıt yaptır'. Yani para... Ne yapsın gariban, canı yanıyor ödüyor parayı. Bitmedi. '10 gün içinde kontrole gel, ücret yok' diyorlar ama 5 gün sonra gidiyoruz yine para." işte sevgili okur, durum bu. Özel hastaneler artık vatandaşı para makinesi olarak görmekten vazgeçmeli... Son kez ben de hatırlatıyorum. Cumhurbaşkanımız yalan mı söylüyor!..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500