BURSA
Giriş Tarihi : 31-08-2020 09:04   Güncelleme : 31-08-2020 09:16

CORONA MUTLULUĞA ENGEL OLAMADI

Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Hakan Sağer ve Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Ecem Berfun Toprak korona tedbirleri kapsamında sade bir törenle dünya evine girdi. Kısıtlamaya takılmalarına rağmen mutlu olduklarını belirten doktor çift, “Biz kurallarımızı belirledik, şu an sosyal mesafeye uyarak maskemizi takarak düğünümüzü yapıyoruz” dedi.

CORONA MUTLULUĞA ENGEL OLAMADI

Özlem ATAÇ

İçişleri Bakanlığı, geçtiğimiz günlerde yayınladığı genelge ile bazı illerde düğünlerle ilgili kısıtlamalar getirildiğini duyurdu. Yayınlanan genelgeye göre birçok ilde sünnet düğünü, kına gecesi, nişan gibi etkinliklere verilmeyecek, düğün ve nikahlar ise 1 saat ile sınırlı oldu. Bu kapsamda Bursa’nın saygın iş adamlarından Sağer Travel’in sahibi Mehmet Sağer’in kardeşi ve aynı zamanda Yıldırım Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Hakan Sağer geçtiğimiz Cuma günü Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı Ecem Berfun Toprak’la sade bir törenle dünya evine girdi. Sheraton Otelde gerçekleştirilen nikah töreni korona virüs tedbirleri kapsamında kıyıldı.  Çift ve şahitlerin maske takarak katıldığı nikah töreni sonrası, dışarıda bekleyen davetliler sosyal mesafeyi koruyarak çifte ömür boyu sağlık ve mutluluklar diledi.

KURALLARIMIZI BELİRLEDİK DÜĞÜNÜMÜZÜ YAPTIK

Uzun zamandır bu mutlu günü beklediklerini belirten Berfun- Hakan Sağer çifti, “Biz bu dönemde çok hazırlık yaptık, heyecanlıydık. Ama 2 gün önce çıkarılan kısıtlama bizi biraz telaşlandırdı. 2 günlük bir zamanımız vardı ve her şeyin genelgeye uygun olması için elimizden geleni yaptık.  Keşke bir hafta öncesinden genelge çıkmış olsaydı ama yapacak bir şey yok. Biz kurallarımızı belirledik, şu an sosyal mesafeye uyarak maskemizi takarak en mutlu günümüzü yani düğünümüzü yapıyoruz. Bizim gibi evliliğe adım atacak çiftlere buradan mutluluklar diliyoruz”  dedi. Bizde agazete ailesi olarak doktor çifte ömür boyu mutluluklar diliyoruz.