Advert

CLK Uludağ’a 2 ödül birden

CLK Uludağ’a  2 ödül birden

 

Arda EKİNER

CLK Uludağ Elektrik, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ‘Ekonomiye Değer Katanlar – 2016’ ödül töreninde ‘Kurumlar Vergisi’ ve ‘Sektör Liderleri’ kategorisinde iki ödüle birden layık görüldü. Ödüllerini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu ve BTSO Başkanı İbrahim Burkay’ın elinden alan CLK Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, hem Bursa hem Balıkesir hem Çanakkale hem de Yalova’da görevli elektrik tedarik şirketi olduklarını ile getirdi.

YENİ BİR HEYECAN

Limak Enerji’nin gücünü de arkalarına alarak yollarına emin adımlarla ilerlediklerini belirten Genel Müdür Ali Erman Aytac, “Gerçekleştirdiğimiz yatırımlar, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yenilikçi ürünler ve indirim kampanyaları ile enerji sektörüne yeni bir heyecan ve bakış açısı kazandırdı ve kazandırmaya da devam edeceğiz” dedi. Aytac, “2012 yılından bu yana konut, esnaf ve sanayiciye sağladığımız indirimler ile 300 milyon TL’yi aşkın bir tutar tüketicilerin cebinde kaldı. Ankara’da bulunan vergi dairemizi de Bursa’ya taşıyarak bulunduğumuz bölgenin değer kazanmasına önem verdik” diye konuştu.

GURUR VE MUTLULUK

Aytac, sözlerini şöyle sürdürdü: “Hem dünya hem Türkiye için 2016 çok zorlu geçti. Ama karamsarlık bizi bir yere taşımaz. Biz hedeflerimiz doğrultusunda ülkemiz ve vatandaşlarımız için çalışmaya devam ettik. 2016’yı bu iki ödül ile uğurluyoruz. Gururluyuz, mutluyuz. CLK Uludağ Elektrik olarak yeni yılda da çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz.”

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500