Advert

ÇEK ailesi Bursa’da toplandı

Çağdaş Eğitim Kooperatifi (ÇEK), “Bu özgün modeli yurt geneline yaymak” hedefiyle çıktığı yolda kuruluşunun 23. yılında bir ilke imza atarak, yurt genelinde açılan Çanakkale, Mersin ve İzmir ÇEK başkanları ve yöneticilerini Bursa’da buluşturdu.

ÇEK ailesi Bursa’da toplandı

Çağdaş Eğitim Kooperatifi (ÇEK), “Bu özgün modeli yurt geneline yaymak” hedefiyle çıktığı yolda kuruluşunun 23. yılında bir ilke imza atarak, yurt genelinde açılan Çanakkale, Mersin ve İzmir ÇEK başkanları ve yöneticilerini Bursa’da buluşturdu. Basın danışmanının servis ettiği habere göre, Divan Otelde yapılan toplantıya, başkanlar Buğra Küçükkayalar (Bursa), Bilge Şimşek (Çanakkale), Hasan Şimşek (Mersin), Mehmet Seyrek (İzmir), yönetim ve denetim kurulu üyeleri katıldı.
 

ESAS GÖREVİMİZ BELLİ
Toplantının ev sahipliğini yapan Buğra Küçükkayalar, kuruluşunun 24. yılını kutlamaya hazırlanan Bursa Çağdaş Eğitim Kooperatifi’nin yaptığı çalışmalar, sosyal sorumluluk projeleri ile “sosyal kooperatifçilik” hakkında bilgiler verdi. Küçükkayalar, “Esas görevimiz bina yapmak değil, projelerimiz ile ses getirmek. En önemlisi de eğitime katkı sunmak” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500