Advert

Çalışmaya devam

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Kurban Bayramı’nın ardından ilk mesai gününde belediyenin birimlerini ziyaret etti.

Çalışmaya devam

Güne şantiyede başlayan Başkan Taban, burada Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi. Ardından katı atık aktarma istasyonunda temizlik işleri müdürlüğü personeliyle buluşan Taban, daha sonra sırasıyla Cenaze ve Defin Hizmetleri Müdürlüğü, Kültür Sanat ve Gençlik Merkezi, Ek Hizmet Binası, Umuteli ve merkez binadaki personeli ziyaret etti. Tüm personellerle tek tek görüşen Taban, “Kurban Bayramı’nı geride bıraktık. İşimize yoğunlaştığımız bir süreçteyiz. Artık bundan sonraki süreçte önümüzde çok çalışmamız gereken bir dönem var. Şunu çok net söyleyebilirim ki; hiç uyumasak, yatmasak, dinlenmesek bu şehri toparlamak için çalışmamız gereken bir döneme ihtiyacımız var” dedi.

VATANDAŞ İŞ BEKLİYOR
Taban, şöyle devam etti: “Bir vatandaş gözüyle buna baktığınızda kaldırımı olmayan, altyapısı, üst yapısı eksik olan, park bahçeler ve fen işleri anlamında eksiği olan o kadar çok bölge var ki… Kurumumla ilgili olmayıp gelen taleplerde şunu söylüyorum; bakın benim yapacak bir sürü işim var, beni oyalamayın diyorum. Bunları söylerken de sizlere inanarak ve güvenerek söylüyorum. Çalışanımızla, hizmet edenimizle bir düzen, farklı bir sistem kurgulamaya çalışıyoruz. İnsanların kolaylıkla ulaştığı, herkesin standart şekilde işinin görüldüğü bir sistem kurmaya çalışıyoruz. Geriye bırakabileceğimiz en güzel şeyin bu olduğunu düşünüyorum. Kimsenin kimseye muhtaç olmadan, rahatlıkla benim kurumuma erişip dakikalar içerisinde işinin çözüldüğü bir sistem kurmak istiyorum. Onun için çalışma şartlarımız belki her geçen gün değişiyor, tempomuz artıyor olabilir. Verimliliği arttırmaya çalışıyoruz. Vatandaş bizden iş bekliyor.” (Haber Merkezi)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500