Advert

BURSA’YI BU KEZ MİNİKLER SALLADI

BTSO, BEKSİAD ve TÜYAP işbirliğiyle düzenlenen Junio Show Fuarı’nda sahneye çıkan küçük mankenler, bebe ve çocuk konfeksiyonunun ilkbahar-yaz sezonu kreasyonlarını tanıttı.

BURSA’YI BU KEZ MİNİKLER SALLADI

 

Semih ŞAHİN

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sektörü Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) ve TÜYAP işbirliğiyle düzenlenen Junio Show Fuarı’nın 3. gününde etkinliklere ara verilmeden devam edilirken, ilkbahar- yaz trendlerini tanıtmak için sahneye çıkan minik mankenler fuar alanını adeta salladı. ‘Junio Defile’ adı altında sahneye çıkan miniklere ilgi yoğundu. Dans gösterileri eşliğinde podyumda yürüyen minikler, heyecanlı bakışlarıyla katılımcılardan alkış aldı. Bursa ekonomisine can katan fuarda yerli yabancı 200’e yakın firma ürünlerini görücüye çıkarırken, defileyi izlemek için gelen katılımcıların ise fuardan mutlu bir şekilde ayrıldığı gözlendi.

KATILIMCILAR FUARDAN MEMNUN

BEKSİAD Başkanı Halil Atalay, düzenlenen Junio Show Fuarı’yla katılımcı firmaların tasarım ürünlerini tanıtma imkânı yakaladığını söyledi. Fuarın özellikle Bursalı firmalar için son derece verimli geçtiğine dikkat çeken Atalay, “Junio Defile ile Bursalı firmalarımız üretim ve tasarımda ne kadar kaliteli ürünler ortaya çıkardığını bir kez daha kanıtladı. Yerli yabancı birçok katılımcının fuardan memnun olduğunu görüyoruz. Bebe-çocuk sektöründe ve fuarcılık sektöründe Bursa’nın ne kadar önemli şehir olduğunu bir kez daha anlamış olduk” dedi.

JUNİOSHOW FUAR
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500