Advert

Bursagaz arama kurtarma ekibi göz doldurdu

Güvenli gaz arzının devamlılığı için yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Bursagaz, Deprem Haftası dolayısıyla bünyesindeki 'Arama Kurtarma Ekibi’nin yeni dönem faaliyetlerini anlattı.

Bursagaz arama kurtarma ekibi göz doldurdu

 

Bursagaz yönetimiyle kahvaltı organizasyonunda bir araya gelen Bursagaz Arama Kurtarma Ekibi (BURAK), hedefleri, çalışmaları ve iş birlikleri hakkında bilgi verdi. 6 Mart Salı günü Esentepe Genel Müdürlük binası önünde halka tanıtılan BURAK, son olarak AFAD'ın düzenlediği ve Bursa Valisi İzzet Küçük’ün katıldığı Deprem Haftası faaliyetlerinde yer aldı. 
BURAK’ın araçları ve ekipmanları sergilendi. Ayrıca BURAK ekibi tam teşekküllü hazırlanarak ofis ziyaretlerinde bulundu. BURAK ekibi, Bursagaz çalışanlarına depremle ilgili bilgilendirmelerde bulundu ve BURAK’ın yeni dönem çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. 

Enerji sektöründe ilk ve tek olan Bursagaz Arama Kurtarma Ekibi BURAK’ın hayata geçirdiği faaliyetlerin çok kıymetli olduğunu söyleyen Bursagaz Genel Müdürü Dr. Markus Rapp, “Bursagaz olarak herhangi bir acil durumda halkımızın can ve mal güvenliğini sağlayabilmek için teknolojik yatırımlarımızın yanı sıra bilinçlendirme çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz. BURAK ekibimiz, yaşanabilecek bir doğal afette görevine her an hazır olduğunu bir kez daha gösterdi. BURAK ekibi Türkiye’nin her köşesine yardıma gitmek için hazırdır” diye konuştu. Program Bursa’daki 34 arama kurtarma ekibinin Kent Meydanı’nda ekipmanlarını halka tanıtmasıyla devam etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500