Advert

Bu Tesis Bursalılara Nefes Aldıracak Pınarbaşı'nın ‘Hanedan'ı

Uzun süredir çalışmalarına devam eden ve olumlu sonuçlar atılan Hanedan Cafe ve Nargile Salonu hizmete girdi. Açılış kurdelesini MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman’ın kestiği Hanedan Cafe, Pınarbaşı’nda aileleri buluşturan mekan oldu.

Bu Tesis Bursalılara Nefes Aldıracak Pınarbaşı'nın ‘Hanedan'ı

 

Fatih AKKUŞ

Hanedan Cafe'nin açılışı Kur'an tilavetiyle oldu. Diriliş Gayrimenkul sahibi Mehmet Yapıcı’nın okuduğu dua ve ardından kesilen kurbanla birlikte MHP Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili Adayı İsmet Büyükataman, AK Parti Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Adayı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, MHP Bursa Milletvekili Adayı ve İl eski Başkanı Tevfik Topçu, MHP Osmangazi İlçe Başkanı Cihangir Kalkancı, diğer MHP Bursa milletvekili adayları, Ülkü Ocakları İl Başkanı Kasım Güler ve Furpa Marketler Zinciri Sahibi Fuat Alparslan’ın katılımıyla kurdele kesildi.

ÖZEL ÇİÇEK VE ÇELENKLER

Cezaevinde bulunan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Kardeşim” dediği Alaaddin Çakıcı, Ülkücü Hareket’in önde gelen isimlerinden Haluk Kırcı ve Kürşad Yılmaz, Tamer Taylan da çelenk yollayan isimler arasındaydı. Açılışta konuklarına hoş geldin diyen ve bu güzel işletmeyi Bursa’ya kazandıran Selçuk Tüter, “Bu mutlu günümüzde gelen, gelemeyip arayan, mesaj atan ve çelenkleriyle bizlere destek olan liderlerimiz ve ağabeylerimizi yanımızda görmek bizleri onurlandırdı. Bizler burayı açarak hem genç arkadaşlarımıza istihdam hem de ailelere nezih bir ortamda oturma fırsatı sağladığımız için mutluyuz” dedi.

HER DAİM YANINDAYIZ

Açılışta konuşan bir diğer isim ise onur konuğu İsmet Büyükataman oldu. Büyükataman, “Bizler her daim bu neslin neferleri olduk ve olmaya devam edeceğiz. Her daim Selçuk kardeşimizin yanında olmaktan da onur duyacağız. Bu güzel mekanı Bursa’ya kazandırdığı için de kendisine hayat boyu başarılar diliyoruz” dedi. Daha sonrasında mehteran takımı dinletisiyle konuklar bir sıcak çayı başka keyifle içmiş oldu. Furpa Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Alparslan ise “Hem Pınarbaşı 1326 takımının böyle genç bir başkanı olduğu için hem de bu güzel tesisi Bursa’ya kazandırdığı için Selçuk kardeşime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500