Advert

BOWLİNGİN DE 'a' TAKIMI

'agazete' ailesi olarak düzenlemiş olduğumuz bowling turnuvası renkli görüntülere sahne oldu. 5 grup halinde düzenlenen turnuvadan Serdar Geylan şampiyon çıktı.

BOWLİNGİN DE 'a' TAKIMI
Haberin galerisi için tıklayın!

 

Duygu KORKMAZ

Bir yıl önce Buryap Group bünyesine katılan 'agazete', Bursa basınında göstermiş olduğu kararlı ve istikrarlı tavrını korumaya devam ediyor. 2017 yılı itibariyle yoğun çalışma temposuyla Bursa'nın en sıcak ve güncel haberlerini takip eden 'agazete', yapmış olduğu özel haberlerle de okurlarının ilgisini üzerine toplama devam ediyor. Koca bir ocak ayını alnının akıyla tamamlamayı başaran ekip, oluşan tatlı yorgunluğu bowling turnuvasında keyifli dakikalarla atlattı.

SERDAR BİRİNCİ

5 grup halinde oynanan turnuvanın sonunda her grubun birincileri belirlendi. Ardından her grubun liderleri son bir turnuva daha yaparak çekişmeli bir birincilik için labutları devirdi. Turnuvanın sonunda birinciliği Serdar Geylan alırken, ikinci agazete Genel Müdürü Erdal Şimşek, üçüncü ise Samet Çıtak oldu. Buryap Group Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Sağer de bu keyifli dakikalarda personelini yalnız bırakmadı.

SAĞER DE BİZİMLE

Gazetemiz Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Sağer, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "Gerçekten çok eğlenceli bir akşam oldu. Basın çalışanları, halkın haber alma hakkını sağlamak için özveriyle çalışıyor. Biz de onlara verdiğimiz değeri böyle bir turnuvayla göstermek istedik. Tüm çalışanlarımızı ve dereceye giren arkadaşlarımı kutluyorum" dedi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500