Advert

Bol-Bol döner vakti

Lezzeti dillere destan döneriyle şöhreti Bursa sınırlarını aşan Fatih Usta Bol-Bol Döner, güler yüzlü personeliyle kaliteli hizmetini sürdürmeye devam ediyor.

Bol-Bol döner vakti

Özkan YILDIRIM

Güler yüzlü, hizmet kalitesi bakımından da iyi yetişmiş personeliyle, kaliteden hiçbir zaman ödün vermeksizin yıllardır Yunuseli Meydan’da hizmet vermeyi sürdürmekte olan ‘Fatih Usta Bol-Bol Döner’in kurucusu, işletmecisi, her şeyi olan başarılı girişimci Fatih Yılmaz ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

ÖYLE BİR LEZZET Kİ!..

Tavuk döner ve et Döner dendiğinde gerçekten de Bursa’da nam salmış olan, bu güzel tat için Bursa’nın her yerinden, ilçelerinden bile hatırı sayılır derecede devamlı müşterisi olan Bol-Bol Döner, başarılı çizgisini artırmaya devam edecek gibi.  

Fatih ustam, öncelikle sizi tanıyabilir miyiz? Sonrasında da lezzetinizin sırlarını az da olsa bizlerle paylaşırsanız sevinirim.

Elbette, memnuniyetle… 1977 yılında Bursa'nın Karacabey ilçesinin Uluabat Köyü’nde doğdum. Dededen, toruna geçerek 1971 yılından günümüze gelen bir lezzeti müşterilerimizle buluşturuyoruz. Tabi bunun haklı gururunu da yaşıyoruz her zaman.

USTASINDAN TÜYOLAR

En iyi döner için en uygun et olan dana budunun tranş kısmını kullanıyoruz. Beyaz etimizi yine ülkemizin en güzide kuruluşlarından tedarik ediyoruz. Koyun yada kuzunun kol ve but kısmı da karışım yapılırsa harika oluyor. Önemli olan etin yaprak inceliğinde kesilmesidir. Dönerin daha lezzetli olması için aralarına kuzunun gömlek yağı veya koyun kuyruğundan ince kesilen yağ parçalarını da kullanıyoruz. Döner etimizin aralarına 1/3 oranında kıyma koyuyoruz ki bu kıyma, sinirlerinden ayrılmış, döner çıkarıldıktan sonra kalan etin çekilmesiyle elde ediliyor. Kıyma yağla eti birbirine bağlaması için ve ayrı bir lezzet için şart.

Bekle bizi Görükle

 

Bu lezzeti bırakamayan bol gibi… Peki, şubeler çoğalacak mı?

 

Yunuseli Meydanı’nda uzun yıllardır sürdürdüğümüz hizmet kalitemizi bayramdan sonra Görükleli hemşerilerimize sunacak olmanın da heyecanını yaşamaktayız. Güzel Lezzetlerimizin sırrına gelecek olursam.  Yaprak inceliğinde doğranmış dönerlik et, süt, sıvıyağ, soğan suyu, tuz ve karabiber karışımından hazırladığımız özel sosta bir gece bekletiyoruz. Kısık ateşte eti kurutmadan, devamlı çevrilerek lezzetini kaybetmeden pişmesini sağlıyoruz. Altına biriken yağlı su ile et yüzeyini arada bir yağlıyoruz ki bizim lezzetimiz ortaya çıksın, mevsimine, müşterilerimizin arz ve taleplerine göre değişik lezzetlerimizin olduğunu hatırlatmama gerek var mı?  Bir de dönerle birlikte biber veya salatalık turşusu iyi gider.

BİZİM FARKIMIZ GÜVENİLİR OLMAK

Yıllardır edindiğim tecrübe ile müşterilerimizin ne istediğini iyi biliyorum. Bizim gibi orta gelirli insanların yaşadığı bölgelerde hem hijyen ve güvenilir olacaksınız, hem lezzet ve kaliteden ödün vermeyeceksiniz, hem de dar bütçeli insanlarımıza hizmet ettiğinizin bilincinde olarak doyurucu, bol ve ekonomik fiyata karınlarını doyuracaksınız. İşte bizim farkımız, adımız gibi hiçbir zaman kalitemizden ödün vermeden bol bol tavuk ve et dönerlerimiz ile Bursalılara hizmete devam etme çabasındayız.

 

İlk önce güler yüz

“Güler yüzlü, kaliteli hizmet en önemli düsturumuzdur” diyen Yılmaz, “Güler yüzlü ve iyi yetişmiş personelimizle, kaliteden ödün vermeden hizmet amacındayız. Servis metotlarımız ve bir aracımızla başta Yunuseli olmak üzere, Gümüştepe, Yunuseli Toki, Ahmetbey, Yeniceabat, Dereçavuş ve çevrelerine kadar paket servisimiz bulunmaktadır. Sabah 08.00’de başlayan hizmet aşkı gece 22:00’lere kadar sürmektedir. Bilindiği üzere şuan koronavirüs nedeniyle gel-al veya paket servis yapmaktayız.

İSMİMİZİN HAKKINI VERİYORUZ

İmalatçı olduğumuzdan bütün ürünlerimize eti bol bol ve dolu koyuyoruz. Dönerlerimiz olsun, pideli köftemiz olsun, sucuklarımız olsun, dürümümüz, atomumuz ve hepsinde elimizden geldiğince dolu dolu olmasına azami dikkat ediyoruz. Zaten ismimizde oradan geliyor: “Fatih Usta Bol-Bol Döner"

Ünü her yerde

Güzel lezzetleriyle ünü şehir dışına kadar çıkmış olan Bol Bol Döner’in sahibi Fatih ustaya bizler de bu birbirinden güzel lezzetleri şehrimize kazandırdığı için teşekkür etmek istiyoruz. Tavuk döner ve et döner seven Bursalılara bu güzel lezzet durağını gözüm kapalı önermek istediğimi de ayrıca eklemek istiyorum. Herkese afiyet olsun.

 

İletişim bilgileri

 

Yunuseli Meydanı, Fuat Kuşçuoğlu Caddesi, Osmangazi/Bursa

PAKET SERVİS

TELEFONLARI

0 224 248 46 06

0 546 503 15 03

0 532 671 76 72

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500