Advert

Birlikten kuvvet doğar

Müşterilerine kaliteli hizmet veren Emirhan Emlak’ın şöhreti Karacabey’in sınırlarını da aştı. 3 ortak tarafından yönetilen firmanın hikayesini başarılı girişimci Recep Han’dan dinledik.

Birlikten kuvvet doğar

Mustafa Tanıtan

Karacabey'de üç ortak; Recep Han, Selahattin Ateş ve Hüseyin Şen’in ihtiyaç sahiplerine mülk, arazi, bahçe, bağ evi satışını gerçekleştirdikleri Emirhan Emlak, sektöründe yaptığı çalışmalarla taktir kazanıyor. “Halka hizmet Hakk'a hizmet, az olsun helal olsun” düsturu ile hizmet verdiklerini belirten Emirhan Emlak’ın kurucusu Recep Han ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide başarılı girişimci bize şu bilgileri aktardı: "Eski ayakkabı tamircileri çarşısı, yani Eken Pasajı’nda 2 yıl önce emlak sektörüne ilk adımımı attım. ‘Bir elin nesi var iki elin sesi var’ dedik ve ‘Birlikten kuvvet doğar’ düsturuyla ilk önce yanıma dürüstlüğü ile tanıdığım Hüseyin Şen ağabeyimi firmama ortak yaptım. Baktım işlere yetişemiyorum Park Caddesi’nde bulunan Cumartesi pazarı karşısında 2. şubemizi de açtık. Sonra Selahattin ağabeyimi de 3. ortak yaptık. Allah’ıma şükürler olsun ki şimdilik işlerimiz çok iyi gidiyor." 

ARAZİ MAFYASINA DİKKAT EDİN!

Emirhan Emlak sahibi Recep Han, arazi mafyalarına karşı da vatandaşlara uyarıda bulunarak, "İstanbul-İzmir Otobanı’nın ilçe sınırlarından geçmesi yüzünden arazi fiyatlarının ikiye, hatta üçe katlandığı Karacabey’de son günlerde arazi mafyasının da türediği duyumlarını almaktayız. Konuyla ilgili olarak müşterilerin uyanık olmaları uyarısında bulunuluyor. Alıcıların ince eleyip sık dokuyarak, deyim yerindeyse kılı kırk yararak alış veriş yapmaları tavsiyesinde bulunuyorum. İlçemizde depreme en dayanıklı konutlar ise temelden alıcısını buluyor" ifadelerini kullandı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500