BURSA
Giriş Tarihi : 17-08-2020 08:50   Güncelleme : 17-08-2020 08:50

Bircan'ların mutlu günü

Konya Kapaklı Yöresi Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Dernek Başkanı ve Başaran Bircan Gıda Market sahibi Şaban Bircan hafta sonu  Akasya Düğün Salonu'nda seçkin davetlilerin de katıldığı görkemli bir düğün töreniyle Makine Mühendisi oğlu Barış Bircan'ı hemşerisi Cengiz Ürün'ün kızı Merve Ürün'le evlendirdi.

Bircan'ların mutlu günü

Ufuk IRGAŞ

Çin'de başlayıp Ülkemizi de etkisi altına alan ve on binlerce insanın ölümüne sebep olan koronavirüs tedbirlerinin de alındığı düğüne Eski Başbakan Yardımcısı AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ve AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten, Büyükşehir Başkan Vekili Fethi Yıldız, Yunak Dernek Başkanı Hakkı Arıcı, Konya Cihanbeyli Tüfekçipınar Dernek Başkanı Halim Tarıkurt, Ereğliler Dernek Başkanı Ahmet Demirhan ve beş yüze yakın Konyalının katıldığı düğün de Damat babası Şaban Bircan yaptığı konuşmada "Aynı yastığa baş koyduğum hayat arkadaşım Eşim Ümmiye kutsal evliliğimizde bana Bir kız birde Erkek evlat verdi. Yüce rabbim iki sene önce Kızımın düğününü görmemi bana nasip etti. Bu akşamda Allahın izniyle oğlumu evlendireceğim. Ben Oğlum ile gelin kızıma sağlıklı ve uzun bir ömür dileği ile vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştirmeleri dileklerinde bulunuyorum"ifadelerini kullandı.

ZABITA VE POLİSTEN TEŞEKKÜR

Eski Bakan Çavuşoğlu ile Milletvekili Osman Mesten'in de tebrik edip mutluluk dileklerini ilettiği düğünde davetliler tedbirleri harfiyen yerine getirdiler. Kontrol ve rapor tutmak için salona gelen zabıta ekipleri ve polisler tedbirlere uyan davetliler ve düğün sahiplerine teşekkür edip olumlu rapor tuttuktan sonra salondan ayrıldılar.