Advert

Beyazıt yapı güvenin adı

Ürünleri ve müşteriye verdiği değerle ön plana çıkan Beyazıt Yapı, hayallerin altına imza atmak için yılmadan çalıştıklarının altını çizdi.

Beyazıt yapı güvenin adı

Gökhan GÜNDOĞDU

Beyazıt Yapı işletmecisi Tekin Beyazıt, 1973 Ağrı doğumlu. Evli ve üç çocuk babası Beyazıt, “Camın bulunduğu her alanda müşterilerimize beklentilerinin ötesinde kaliteli, güvenli, insan sağlığına uygun ürünler üretmek ve satış sonrası hizmetlerini sunmak için buradayım. Müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz meslek ilkemizdir” diyor. Tekin Beyazıt 1990 yılında Pimapen Firması’nın Yalova’daki meslek kurslarını birincilikle tamamladıktan sonra, Kayseri Akkanlar A.Ş.’de 5 yıl çalışmasının ardından ilk önce memleketi Ağrı’da işyeri açar. Marmaris Armutalan Cumhurbaşkanlığı köşkünden tutun da, Marmaris Turunç’taki Sabancı ve Koç Tesisleri, Ankara Çay yolu Oyak Tesisleri, Bilecik Bozüyük İmam hatip Lisesi gibi birçok isim yapmış firma ve kurumların işlerini yaparak kariyerine ekler. Sonrasında birçok arkadaş ve akrabasının da ısrarı ve çocuklarının da tahsili için 2012 yılında Bursa’ya yerleşir.  

CAM BALKON SİSTEMİNDE UZMANIZ
Tekin Beyazıt başarıya giden yolda yaşadıklarını anlattıktan sonra ekliyor: “Meslekte edindiğimiz tecrübemizle buradayız. Pimapen, pvc, cam, cam balkon, cam korkuluk, alüminyum, alüminyum korkuluk, küpeşte, ofis bölme, panjur, garaj kapısı, sineklik, sürgülü sineklik, menfez, şeffaf cam balkon sistemleri, hareketli, katlanır cam balkon sistemleri, en kaliteli montaj ve montaj sonrası hizmet ile güvenin adresiyiz.”

HAYALLERİNİZİN ALTINA İMZA ATTIK
“Sekiz  yıl önce gelip yerleştiğimiz Bursa’da da marka değeri çok yüksek firmalar ile işler yaptık. Şu an bu sektörün en güvenilir ve kaliteli markaları Fıratpen, Egepen, Winsa, Pidosan vb. tanınmış firmalar ile çalışıyoruz. Memleketimiz Ağrı’dan sonra ticaret olarak daha verimli olabileceğimize inandığımız Bursa da hizmet üreterek bu günlere geldik. Bizler sizlerin memnuniyeti için, hayallerinizin ve rahatlığınızın altına imzamızı atmak için buradayız. Yaptığımız tüm işlerimiz referansımızdır."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500