BURSA
Giriş Tarihi : 04-02-2020 11:10   Güncelleme : 04-02-2020 11:10

Başkan Özkan’dan öğrencilere güzel jest

Karacabey Belediyesi tarafından ilkokul öğrencileri için hazırlanan sömestr tatil hediyesi ile binlerce öğrenci sinemaya koştu. Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 2 haftalık yarı yıl tatili kapsamında öğrencilere, karne hediyesi olarak ‘Rafadan Tayfa Göbeklitepe’ sinema bileti hediye etti.

Başkan Özkan’dan öğrencilere güzel jest

Karacabey Belediyesi, 2 haftalık yarı yıl tatili kapsamında geleceğimiz olan öğrencilere güzel bir jest yaptı.

Karacabey Belediyesi tarafından, ilçede eğitim gören tüm 1,2,3 ve 4. sınıf öğrencilerine sömestr tatil hediyesi olarak sinema bileti dağıtıldı ve binlerce öğrenci bu biletlerle sinemaya koştu. 
Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 2 haftalık yarıyıl tatili kapsamında öğrencilere, karne hediyesi olarak ‘Rafadan Tayfa Göbeklitepe’ sinema bileti hediye etti.

OLUMLU TEPKİ ALDI
Başkan Ali Özkan konuyla yaptığı açıklamada, “Çocuklarımıza hem eğlenceli hem faydalı olması açısından, böyle bir hediyede karar kıldık. Binlerce öğrencimiz sinemaya giderek filmi izledi. Film hem öğretici olması hem de yerli bir animasyon filmi olmasından dolayı oldukça eğlenceliydi. Gelen tepkiler de oldukça olumlu. Öğrencilere bu tür jestlerimiz ilerleyen süreçlerde de devam edecek” dedi.