Advert

Başkan Özkan Binali Yıldırım için destek istedi

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, İstanbul’da yaşayan Roman vatandaşların yoğun oturduğu semtlere adeta çıkarma yaparak, hemşeri derneklerine ziyaretler gerçekleşti.

Başkan Özkan Binali Yıldırım için destek istedi
Balat’ta bulunan Bursa Karacabey Roman Derneği’ne mensup hemşerileriyle bir araya gelen Özkan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, Başkan Özkan da Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için destek sözü aldı.
 
Karacabey,17.06.2019–Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, hafta sonu gerçekleştirdiği İstanbul ziyaretinde Karacabeyli vatandaşların kurduğu dayanışma derneği işbirliği ile Karacabeylilerle buluştu. 
 
Bursa Karacabey Roman Derneği’ne mensup hemşerileriyle bir araya gelen Özkan’a vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.
 
Özellikle son dönemlerde çekilen film ve diziler ile turistik bir yer haline gelen Balat’ta yoğun olarak yaşayan Karacabeyliler, Başkan Özkan’ı büyük bir coşkuyla karşıladı.
 
Balat sokaklarında dolaşırken Başkan Özkan’ı tanıyarak yanına gelen semt sakinleri büyük coşkuya neden olurken, Fatih Belediye Parkı’ndaki buluşma adeta miting havasına büründü.
 
"YAPARSA YİNE AK PARTİ YAPAR"
 
Gerçekleşen buluşmada Başkan Özkan, Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım için hemşerilerinden destek sözü alırken, AK Parti belediyeciliği döneminde ülkemizin ve İstanbul’un adeta şaha kalktığını vurgulayarak, ‘Yaparsa yine AK Parti yapar’ dedi.
 
AK Parti’nin, gönül belediyeciliği anlayışıyla ülkemizin dört bir yanında vatandaşlara hizmet etme gayretinde olduğunu anımsatan Özkan, AK Parti’nin en büyük gücünün de milletle kurduğu güçlü bağ olduğunu sözlerine ekledi.
 
Öte yandan Başkan Özkan, Balat’taki programı çerçevesinde hemşerileriyle birlikte bölge esnafını da dolaşarak, vatandaşlarla bol bol sohbet etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500