Advert

Başkan Dündar, muhtarlarla buluştu

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, muhtarlarla istişare toplantıları kapsamında Emek ve batı bölgesindeki mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi.

Başkan Dündar, muhtarlarla buluştu

 

Osmangazi’deki 136 mahallenin muhtarıyla bölgesel gruplar halinde istişare toplantılarını sürdüren Başkan Dündar, bu kez Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri’nde 16 mahalle muhtarıyla buluştu. İlçedeki ihtiyaçları ve talepleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturma adına bu toplantıların çok faydalı olduğunu belirten Dündar, “Şehrimizi ve mahallemizi sahiplenmek önemli. Sahiplendiğimiz oranda güzellikler ortaya çıkıyor. Osmangazi’deki bu çalışmaları hep birlikte yapıyoruz. Sizler, mahallenizdeki tespitleri bizimle paylaşıyorsunuz. Hep birlikte sorunların çözümüne katkı sağlıyoruz. Bursamız, tarihi ve aynı zamanda yoğun yapılaşmanın olduğu bir şehir. Bunun getirdiği avantajlar olduğu gibi dezavantajlar da var. Hizmet üretirken karşılaştığımız en büyük sıkıntımız çarpık yapılaşma. Bunun getirdiği sorunları hep birlikte yaşıyoruz. Bize ulaştırdığınız öneriler ve talepler doğrultusunda bu sıkıntıları gidermeye çalışıyoruz” dedi.
Muhtarlar da tek tek söz alarak mahalleleriyle ilgili taleplerini paylaşırken, kendilerine bu fırsatı veren Başkan Dündar’a teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500