Advert

Başkan Aydın çocuklara kitap okudu

Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen kitap okuma etkinliği çerçevesinde Cargill İlkokulu öğrencilerle bir araya gelerek 1. sınıf öğrencilerine kitap okudu.

Başkan Aydın çocuklara kitap okudu

Başkan Aydın; “Geleceğimizin teminatı olan yavrularımızın daima yanındayız. Çocuklarımızın ve gençlerimizin yarınlara umutla bakabilmesi için çalışıyoruz. Böylesine güzel bir etkinlikle bizlerde üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz. Sizler bizim geleceğimizsiniz, Sizlerin en iyi eğitimi alması ve sonrasında ülkesine faydalı bireyler olması bizler için çok önemlidir. 1.sınıf öğrencilerine okumayı sevdirmek ve kütüphane alışkanlığı kazandırmak amacıyla kitap okuma etkinliği gerçekleştirdik ”dedi.

Başkan Aydın Cargill İlkokulu öğrencilere kitap okuduktan sonra geleceğimizin teminatı olan öğrencilere sohbet ederek hangi meslek dallarını seçeceklerini sorduğunda öğrencilerden çoğu veteriner olmak istediklerini çünkü hayvanları çok sevdiklerini söylediler. Başkan Aydın bu organizasyonda emeği geçen başta okul idaresi olmak üzere tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500