Advert

Ayağa kalkma vakti

Bursaspor Başkan Adayı Mestan’ın Özlüce’de yaptığı açıklamalar taraftarın yüreğine az da olsa su serpti. Kenetlenme vaktinin geldiğine dikkat çeken Mestan gerekli mesajı da verdi: Ayağa kalkma vakti!

Ayağa kalkma vakti

Erkan ŞEN
Olağanüstü Genel Kurul öncesi Divan Başkanlık Kurulu’nu ziyaret eden Bursaspor Başkan Adayı Mesut Mestan, yaptığı açıklamalarla taraftarın yüreğine su serpti. Camianın umudunu yitirmediğine dikkat çeken Mestan’ın, en kısa zamanda el birliğiyle Bursaspor’u ayağa kaldıracaklarına vurgu yaptı. Kenetlenme zamanının gelip çattığını ve güzel günlerin Timsah’ı beklediğini ifade eden Mestan, Bursaspor’un şahıslara cevap vermek için kullanılmaması gerektiğini de açıklamalarına ekledi. 

TİMSAH İÇİN OMUZ OMUZA 

Bursaspor’u Süper Lig’e çıkartmak için ellerinden gelen tüm çabayı göstermek için yola çıktıklarının bilgisini paylaşan Mestan, sosyal medyadaki ithamların markaya büyük zarar verdiğinin altını çizdi. Mestan’ın Özlüce’de yaptığı açıklamalar taraftarı biraz da olsa umutlandırdı ancak gerçek şu ki başkan kim olursa olsun, kent dinamiklerinin armanın arkasında durması lazım. Cefakâr Bursaspor taraftarı ne kadar da güzel söylüyor: “Birbirimizi sevmeyebiliriz fakat şampiyon Bursaspor için omuz omuza vermeliyiz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500