Advert

AVM’de şoke olay!

Bursa’da 3 yaşında üzerinden not çıkan ve annesi tarafından bir AVM’nin oyun parkına terk edilen çocuk bulundu.

AVM’de şoke olay!

Olay, Osmangazi’de bir AVM’de meydana geldi. Bir anne 3 yaşındaki oğlunu 15.30 sıralarında bir AVM’nin oyun parkına getirdi. Çocuğun bir süre sonra ağlaması üzerine güvenlik görevlileri çocuğun yanına geldi. Bir süre anneyi arayan güvenlik görevlileri, çocuğun üzerindeki ‘artık bakamıyorum, tek çarem buydu’ şeklindeki notu buldu. Bunun üzerine güvenlik görevlileri, durumu polise bildirdi. Notun üzerinde çocuğun ismi H., annenin isminde ise G. yazılıydı.

BAKACAK DURUMUM YOK

Polis ekipleri, H.’yi bırakan kişinin el yazısıyla yazdığı, “Çok zor durumdayım, çocuğa bakacak durumum yok. Tek Çarem buydu, Bir başıma bu kadar yapabildim. Kendime bakamıyorum, bu konuda çocuğumu da pişman etmek istemiyorum” sözlerinin yer aldığı notu incelemeye aldı. H. ise, polis ve güvenlik görevlilerinin kendine iyi davranmasıyla olan bitenden habersiz şekilde eğlenmeye çalıştı. Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, H.’yi emniyete götürdü. Notun altına isminin G. olduğunu yazan vicdansız anneyi bulmak için tahkikat başlatıldı.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR MÜDÜRLÜĞÜ SAHİP ÇIKTI

Dün akşam polis ekipleri tarafından Çocuk Şube Müdürlüğü’ne götürülen H.’ye Bursa Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü sahip çıktı. H., müdürlük tarafından bir yurda yerleştirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500