Advert

Araç boyanız yaza hazır mı?

Araç sahiplerine güven veren firmaların başında gelen RestorFX, otomobillere yaptığı sihirli dokunuşla biliniyor. Kalıcı hasarları başarıyla onardıklarını kaydeden kurum yetkilisi Hüseyin Künver, “RestorFX uygulama yöntemi ile araçları ilk günkü parlaklığına kavuşturuyoruz” dedi.

Araç boyanız yaza hazır mı?

Talih YILMAZ
Hürriyet Mahallesi’nde 3 yıldır hizmet veren Çelik Oto’nun sahibi, RestorFX’in Bursa’daki tek yetkili bayisi Hüseyin Künver, gazetemize araç bakımı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Araç sahiplerine güven veren firma, gelen otomobillere iç dış yıkama, detaylı temizlik, boya koruma, far temizliği, sigara yanık izleri, kaput koruma, araç giydirme, boyasız göçük düzeltme, seramik kaplama, güneş yanığı hizmetini başarıyla vermekte. Araçların sıklıkla bakıma girmesinin önemine dikkat çeken Hüseyin Künver, “Yaz aylarının gelmesiyle beraber başlayan yolculuk hazırlıklarında unutulmaması gereken en önemli kısımlardan birisi de bize uzun bir yolculuk için ev sahipliği yapacak olan aracımızın, boyasının mevsim şartlarına ne kadar hazır olduğu konusudur. Genel olarak herkesin bildiği araç yıkama teknikleri aslında aracınıza zarar verir. Araçlardaki aşınmalar, izler, çizikler, UV ışınları, doğal tahribatlar ve çukurlu yüzeyler önce parlaklığı sonra da boyayı etkiler” değerlendirmesinde bulundu.  

KAYBEDİLEN DEĞERİ GERİ GETİRİYORUZ

Künver, açıklamasını kurduğu şu cümlelerle sürdürdü: “Aracınızdaki sorunları ortadan kaldırmak için. RestorFX uygulama yöntemi ile boya katmanına derinlemesine inilir, hasarlar kalıcı olarak yok edilerek araç boyası ilk günkü parlaklığına kavuşturulur. Böylelikle hem aracınız ilk günkü estetiğine döner hem de kaybetmiş olduğu değeri yeniden kazanır. RestorFX boya üzerindeki çizikleri, taş hasarlarını, çukurları ve lekeleri ortadan kaldıran ve boyanın rengini canlandıran piyasadaki en güçlü çözümdür. Firmamıza gelen tüm araçları ilk günkü haline döndürmek bizim işimizdir.” Künver, araç sahiplerinin otomobillerini fırçayla ve benzinlikteki otomatik yıkama makinelerinde yıkatmaması gerektiğinin altını çizdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500