Advert

Anadolu'nun gözdesi Anadolu landini

Anadolu Motor ve İtalyan traktör üreticisi Argo Tractors’ün ortaklığı ile kurulan Anadolu Landini, Bursa 16. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’ndaki standında çiftçilerin beğenisine sunuluyor.

Anadolu'nun gözdesi Anadolu landini

Anadolu Landini Bursa Tarım Fuarı’nda Şekerpınar Kocaeli tesislerinde ürettiği 50 – 80 beygir aralığındaki dört modelden oluşan Globe serisinin tüm modellerini sergiliyor.  
Anadolu Landini Genel Müdürü Hayati Kösoğlu; gerek yüksek ziyaretçi sayısı gerekse ürün çeşitliliği ile Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından biri olan Bursa Tarım Fuarı’nda bu yıl da çiftçilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Bursa Tarım Fuarı’nın geçtiğimiz sene Landini Globe modelinin ilk defa tanıtımının yapıldığı fuar olarak kendileri için ayrı bir önemi olduğunu sözlerine ekleyen Kösoğlu sözlerine şöyle devam etti;

“Bursa’da Türkiye şartlarına göre özel tasarlanmış, tarla ve bahçe tarımında çiftçilerin en fazla ihtiyaç duyduğu 50-80 beygir gücündeki Landini’nin üstün performanslı yerli üretim Globe serisinin tüm modellerini sergiliyoruz. Dünyada sadece Şekerpınar tesislerimizde 3 silindire sahip motorlarla ürettiğimiz dört yeni modelden oluşan Globe serisi traktörlerimizle gurur duyuyoruz “ dedi. 

ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI

Anadolu Landini olarak ürettikleri Globe serisini yurtiçi satışının yanı sıra yurtdışı pazarlara da ihraç edeceklerini belirten Kösoğlu, “Yerli üretim ile hem istihdam ve kapasite kullanımı sağlarken hem de elde edeceğimiz ihracat gelirleriyle de ülke ekonomisine katkıda bulunacağız” dedi. Kösoğlu ayrıca, Landini traktörlerinin düşük yakıt tüketimi ve sağlamlığı ile çiftçilerin beğenisini kazanan, dostlarına tavsiye edecekleri kadar memnun kalıp güven duydukları bir marka olduğunu belirterek; “Biz de Anadolu Landini olarak çiftçilerimizin satış ve satış sonrası hizmetleri ile güvenebileceği en yakın iş ortağıyız” diye sözlerine ekledi. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çiftçimizin her zaman yanındayız

Şekerpınar’daki tesislerinde yerli motor ve yerli şanzıman kullanılarak üretilen Antrac 510 büyük çapa makinesiyle, yeni satışa sunulan yerli AntracOliva ve İtalyan IBEA zeytin hasat makinelerini Bursalı çiftçilerle buluşturan Anadolu Motor Genel Müdürü Serkan Eriş yaptığı değerlendirmede; “Anadolu Motor olarak yarım asırdır yerli üretim faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak ürünleri Türkiye’de üreterek ülkemizin istihdamına ve yan sanayisine de katkı sağlamak. “ dedi. Zengin ürün portföylerinde yer alan dizel motor, çapa makineleri, çim biçme makineleri, motopomplar ve jeneratörlerin üretimini Şekerpınar’daki tesislerinde gerçekleştirdiklerinin altını çizen Eriş, “ Yerli üretimin teknolojik olarak mümkün olmadığı gruplar için distribütörlük faaliyetlerimizi devam ettirmekle beraber portföyümüzdeki yerli ürünlerin payını arttırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. Serkan Eriş ayrıca “Anadolu Motor olarak zorluklara karşı her türlü mücadele Türk tarım ve çiftçisinin daima yanındayız” diye sözlerine ekledi.   

30 YILI AŞKIN

Anadolu Motor Bursa Tarım Fuarı’nda yeni zeytin hasat makineleri yerli üretim AntracOliva ve İtalyan IBEA’yı ilk defa çiftçilerle buluşturdu. Antrac Smart çapa makinesi, Antrac motopomp, Antrac dizel ve benzinli jeneratör, Antor motor gibi kendi üretimi olan ürünleri sergileyen Anadolu Motor ayrıca 30 yılı aşkın süredir distribütörü olduğu Honda Güç Ürünleri yelpazesinde yer alan benzinli motor, jeneratör, çim biçme makinesi, tırpan ve ayrıca Bahco marka motorlu testere ve budama makaslarını da çiftçilere sundu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500