BURSA
Giriş Tarihi : 07-12-2019 08:45   Güncelleme : 07-12-2019 08:45

Alkan Kauçuk 36 yaşında

Alkan Kauçuk İmalat, İhracat, İthalat Otomotiv ve Makina Yedek Parçaları Sızdırmazlık Elemanları İmalat sahibi Samsunlu sanayici ve İşadamı Seyfettin Alkan 36. kuruluş yıldönümü münasebetiyle Merinos Gölpark'ta bir kahvaltı programı düzenledi.

Alkan Kauçuk 36 yaşında

Gökhan GÜNDOĞDU

AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten, MHP İl Başkan Yardımcısı Beşir Deniz, Nilüfer MHP İlçe Başkanı Ali Hayri Ozan, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem,  Samsun 19 Mayıs Dernek Başkanı Şaban Ulus ve Yönetim Kurulu ile Samsun Dernekleri Federasyonu SAMDEF üyesi Dernek Başkanları ve yönetimi ile yaklaşık altı yüz kişinin katıldığı kahvaltılı buluşmada Alkan Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Alkan yaptığı konuşmada "Değerli Milletvekilim Belediye Başkanlarım  Dernek  Başkanlarım, siyasi partilerin temsilcileri ve sevgili hemşerilerim firmamızın 36 kuruluş kutlamaları kapsamında Samsun 19 Mayıs Derneği'mizin düzenlediği kahvaltıya  hepiniz hoş geldiniz. Bizler çeşitli nedenlerle doğduğumuz topraklardan göç ederek Bursa'ya yerleşmişiz. Buralarda yani Bursa'da çeşitli meslek dallarında doyduğumuz şehrin ekonomisine katkıda bulunmanın yanı sıra kurduğumuz  derneklerle de doğduğumuz yerlerin örf, adet, gelenek ve görenekleri ile kültürünün tanıtılması ve gelecek nesillere aktarılması mücadelesi vermekteyiz.  Dernekçiliğin giderek zorlaştığı günümüzde derneğini dimdik ayakta tutan Şaban başkanımı tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

ULUS'DAN BİRLİK ÇAĞRISI
Kahvaltılı buluşmada Bursa Samsun 19 Mayıs Dernek Başkanı Şaban Ulus da yaptığı konuşmada, "Kıymetli Kardeşlerim her ay geleneksel olarak düzenlenen Samsun İl ve ilçe derneklerimizin düzenlediği kahvaltı programı bu ayda biz Bursa Samsun 19 Mayıs Derneği olaraktan gerçekleştirdik. Bu anlamlı günümüzde bizleri yalnız bırakmayıp gelen Değerli AkParti milletvekilimiz Osman Mesten ve Samsun Dernekler Federasyon Başkanımızı temsilen Başkan vekilimiz Temel Erkol Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Alinur Aktaş'ı temsilen Sağlık işleri Daire Başkanımız Mehmet Fidan ve ilçe belediye Başkanlarımız ve ilçe Belediye başkan Yardımcılarımızın ve Siyasi partilerimizin il ve ilçe başkanları ve Samsunlu,  19 Mayıslı hemşerilerimizin yoğun katılımlarıyla bir kahvaltı programı düzenledik, Bu tür dayanışma programlarımız bundan sonra da  devam edecek" dedi.