Advert

'AK GÜVERCİN' MAHALLE TURUNDA

Demokratik Sol Parti Osmangazi İlçe Başkanı ve Seskır Otomotiv sahibi Mehmet Seskır ve DSP İl Başkanı Cahit Akıncı Genel Başkan Yardımcıları Murat Özbilge ve Hüseyin Kul ile DSP Osmangazi Gençlik Kolları önceki akşam mahallere bir dizi ziyaretlere bulundu.

'AK GÜVERCİN' MAHALLE TURUNDA

Ufuk IRGAŞ

DSP Osmangazi İlçe Başkanı Mehmet Seskır ile gençlik kollarının öncülüğünde on beş araçlık  bir konvoyla Gündoğdu köyüne oradan da Aksungur ve son olarak da Yunuseli köyüne giden yaklaşık elli kişiden oluşan DSP Ekibi köy kahvehanelerindeki vatandaşların dertlerini dinleyip onlarla sohbet etti. DSP'lilerin vatandaşın sıkıntılarını dinlediği buluşmada DSP Osmangazi İlçe Başkanı Mehmet Seskır ziyaret ettikleri kahvehanelerde masa masa dolaşarak  vatandaşın hal ve hatırını sordu. ardında yaptığı konuşmada "17 seneden bu yana ülkemizi yönetmeye çalışan iktidar partisi satmadık kamu kurumu bırakmadı. İşsizliğin hat safhaya ulaştığı, köylünün,  esnafın  ve çiftçinin büyük sıkıntı yaşadığı günümüzde mevcut hükümet maalesef  ak kaşıktan çıkmış ak süt gibi hareket etmekte. İktidar partisine mensup birçok milletvekilinin yeni partilere geçeceğini duymaktayız. Bunun önüne geçmek için ufukta bir baskın seçim görünmektedir. Biz DSP'liler olarak şimdiden yollara çıktık. Siz değerli vatandaşlarımızla bir araya gelip ülke sorunlarını masaya yatırıp çözüm yollarını aramaya çalışacağız. Bu yüzden sizlere ziyarette bulunduk. Bizi kabul edip dinlediğiniz için hepinize teşekkür ediyor işlerinizde kolaylıklar diliyorum."ifadelerini kullandı.

GİDECEK BAŞKA TÜRKİYE YOK
DSP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özbilge'de buluşmada yaptığı konuşmada "Değerli eski köy yeni mahalle sakinlerimize iyi akşamlar diyerek konuşmama başlamak istiyorum.  Sizlere Atatürk'ün "Köylü Milletin Efendisidir" şeklindeki veciz bir sözünü de hatırlatmadan geçemeyeceğim. Şimdi sizlere bir soru yönelteceğim mevcut iktidar partisinden memnun olanınız var mı? Sizler ürünleriniz zeytin ve incirden beklediğiniz geliri elde edebiliyor musunuz?  Buna da  hayır diyeceksiniz. Hani nerede kaldı efendilik. memnun değilseniz gelin ilk seçimde  oyunuzu DSP ye verin. Partimizin güçlenerek üçlü koalisyon seviyesine gelmesi için bütün partililerimizin ellerini taşın altına koymalarını ve vatandaşlarımızla kol kola verip partimizin Bursa'da tekrardan birinci parti olması için uğraş vermesini arzu ediyoruz. Siz değerli arkadaşlarıma ülkemizin zor bir dönemden geçtiğini de hatırlatıyor, Dumlupınar, Sakarya ve Çanakkale ruhu ile ülkemize sahip çıkmamız gerektiğini belirtiyorum" diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500